Hráči Komety na Jágrovi viseli, to se musí trestat, říká expert Antoš | iSport.cz
25. října 2012 • 16:47

Hráči Komety na Jágrovi viseli, to se musí trestat, říká expert Antoš

Autor: fan
TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Má radost, že to při zápasech Komety na ledě duní. „Líbí se mi, jak jsou agresivní před svou brankou, protože to se v extralize málo vidí,“ chválí Milan Antoš, bývalý útočník a nyní respektovaný televizní expert. Ale co Brňanům v úterý dovolili sudí Fraňo a Hodek, s tím nesouhlasí...Chápete Jaromíra Jágra, který byl naštvaný kvůli tomu, že soupeřům prošla například spousta držení?
„Naprosto! Hokejisté Komety se na protihráče vyloženě věšeli, což dovolil rozhodčí, který by za to podle mě měl být potrestaný. Hokej pak trpí. Něco jiného je, když se hraje do těla, to je třeba. Ale to, co v úterý předvedl třeba Bičánek? Zrovna jeho mám rád, není to špatný bek, ale vždyť on na Jágrovi přímo visel, držel ho za ruku. Rozhodčí to viděl ze dvou metrů, nechal to být, a jestli pak ještě řekl to, co tvrdil Džegr (že držení vidí), měl by se nad tím šéf rozhodčích zamyslet.“Jaké řešení tohoto nešvaru navrhujete?
„Někdo by měl říct:,Máme tu hvězdy, tak ať hrají hokej a ukáží, co umějí.‘ Ano, ať do nich soupeři jdou, hrají jim do těla, to je samozřejmé. Ale takovéhle věšení se musí trestat, stejně tak hra holí. Nejde jen o tenhle konkrétní případ, v neděli jsem třeba komentoval zápas Karlovy Vary-Sparta, kde někdo chytil hráče za nohu tak, že nemohl bruslit. A rozhodčí nic...“Nebylo to takhle v extralize vždycky?
„No jo, ale vždyť v tuhle chvíli má soutěž obrovský zvuk, je třeba, aby byl k vidění hezký hokej. Ať se klidně hraje ve třech, holt některé týmy budou hrát víc oslabení. Když neumějí bránit v pohybu, budou vylučovaní. Tohle není nic proti Kometě, její hráči jen dělají jen to, co jim rozhodčí dovolí. Když za to ale budou chodit do tří, budou muset bránit jinak. Proč už Kladno nedělá tolik bodů jako na začátku? Protože se soupeři naučili je držet a hákovat a nikdo je nevyloučí."

Jágr i přes zdravotní problémy do utkání nastoupil
Jágr i přes zdravotní problémy do utkání nastoupil

 

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji do 20 let (26. prosince 2019 - 5. ledna 2020, Ostrava a Třinec)

Kompletní informace Program Vstupenky

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga Channel One Cup 2019

26. kolo
Články odjinud


Články odjinud