Klikař Lašák! Namazal slávistovi na hůl, jeho gól však neplatil

720p480p240p
Lašák namazal slávistovi na gól, ten však neplatil
Trenér Bohemians Hašek perlil: Záviška se měl narodit jako kůň Trenér Bohemians Hašek perlil: Záviška se měl narodit jako kůň
Třinec - Plzeň: Legenda v hledišti! Zápas Ocelářů s Plzní sleduje i Jaromír Jágr Třinec - Plzeň: Legenda v hledišti! Zápas Ocelářů s Plzní sleduje i Jaromír Jágr

Svou dávku štěstí si v utkání proti poslední Slavii vybral liberecký brankář Ján Lašák. Ten pět minut před koncem druhé třetiny za vyrovnaného stavu 1:1 přímo daroval soupeři gól. Od mantinelu totiž přihrál rovnou na hůl Janu Stránskému, který neváhal a vsítil kotouč do brány. Naštěstí pro libereckého brankáře však gól neplatil. Těsně před tím totiž slávista Pavel Kolařík fauloval.

Liberec se začíná trápit. Prohrál už potřetí za sebou, nestačil dokonce ani na poslední Slavii. A to ještě mohl brankář Ján Lašák děkovat rozhodčímu, že si všiml faulu Pavla Kolaříka. V polovině zápasu totiž liberecký gólman zazmatkoval a nahrál soupeři přímo na hůl.

Přestože Stránský gól vstřelil, rozhodčí ho neuznal. Odpískal totiž už dříve signalizovaný faul. I přesto se Slavii podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce. "Bylo to krásné vítězství celého mužstva. Tým šel za ním, i když jsme byli ve druhé třetině pod velkým tlakem," zhodnotil utkání konečně spokojený kouč sešívaných Dušan Gregor.

720p 480p 240p
¨

"Za vůli a ochotu, kterou tým předvedl, a s podporou Dominika Furcha jsme si vítězství zasloužili. A také naši fanoušci, kteří při pěkné návštěvě v aréně byli celou dobu slyšet. Jsou to výhry, které nám pomáhají. Odpočineme si, ale musíme dál pracovat," pokračoval Gregor.

To jeho protějšek Milan Černý jeho nadšení rozhodně nesdílel. ""Myslím, že to opět bylo o naší koncovce. Měli jsme snad 45 střel a řadu příležitostí, ze kterých jsme nedali gól. S postupujícím časem ubývalo klidu, lehkosti a lepšího řešení," smutnil po další prohře Tygrů.

SESTŘIH: 41. kolo extraligy, Liberec - Slavia 1:3
720p 480p 360p 240p

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>

1.  Mountfield 12 7 2 1 2 30:20 26
2.  Liberec 12 7 1 1 3 42:27 24
3.  Plzeň 11 5 2 2 2 37:22 21
4.  Sparta 11 5 2 1 3 34:25 20
5.  Litvínov 10 6 1 0 3 28:23 20
6.  Olomouc 11 6 0 2 3 26:23 20
7.  Brno 11 5 2 1 3 29:27 20
8.  Vítkovice 11 5 0 2 4 23:27 17