Válka mezi Kometou a Spartou pokračuje. Kdo září a kdo musí přidat? | iSport.cz
17. března 2017 • 11:20

Válka mezi Kometou a Spartou pokračuje. Kdo září a kdo musí přidat?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
 • Podívejte se v článku, komu se v sérii Sparty s Kometou zatím daří, a kdo musí přidat. Podívejte se v článku, komu se v sérii Sparty s Kometou zatím daří, a kdo musí přidat.FOTO: Koláž iSport.cz

  Sparta má nůž na krku. Hokejisté Komety ji mohou dnes od 18.00 potřetí pokořit a připravit si překvapivý mečbol ve čtvrtfinálové sérii extraligy. V týdnu dobyli Prahu dvakrát. Sparta obhajuje loňské finále, ale na domácím ledě prohrála 2:3 a 2:3 v prodloužení. Nyní se bude snažit stát prvním týmem v historii, který by po dvou prohrách doma dokázal otočit sérii hranou na čtyři vítězství. Podívejte se v článku, komu se v sérii zatím daří, a kdo musí přidat.

 • ZÁŘÍ: Marek Čiliak

  Marek Čiliak zatím od Sparty inkasoval jen čtyři gólyMarek Čiliak zatím od Sparty inkasoval jen čtyři gólyFoto Jaroslav Legner (Sport)

  Famózními zákroky drží Kometu. Formu si načasoval skvěle, už před play off se chytil a překonává se i proti Spartě. Tohle je ta potřebná kvalita, na kterou tým spoléhá.

  Sparta - Kometa Brno: Zákrok večera! Čiliak se vytáhl lapačkou proti střele Řepíka

 • ZÁŘÍ: Martin Erat

  Martin Erat přijímá od Josefa Kováčika gratulace k vítězství na Spartě Martin Erat přijímá od Josefa Kováčika gratulace k vítězství na SpartěFoto Jaroslav Legner (Sport)

  Na gól čeká, ale nenechte se statistikou zmást. Je motorem elitní brněnské formace, podrží puk, ideálně ho načasuje pro další průběh akce, vynutí si na sebe fauly.

 • ZÁŘÍ: Martin Nečas

  Martin Nečas právě vstřelil Spartě brankuMartin Nečas právě vstřelil Spartě brankuFoto Jaroslav Legner (Sport)

  Po velkém zápřahu v první polovině sezony a útlumu na začátku roku se vrátil ve velké formě. Dal už dva góly. Hraje jako mazák, ne jako 18letý bažant.

  Sparta - Kometa Brno: Hrubá chyba v rozehrávce! Martin Nečas vyrovnal na 1:1

 • MUSÍ ZABRAT: Tomáš Pöpperle

  Alexandre Mallet překonal Tomáše Pöpperleho rychlou střelouAlexandre Mallet překonal Tomáše Pöpperleho rychlou střelouFoto Jaroslav Legner (Sport)

  Ne, že by nechytal dobře. Ale tým pomýšlející na titul potřebuje brankáře, který předvede zákroky z jiné planety. A nesmí pustit gól, jakým ho přelstil Kováčik.

  Sparta - Kometa Brno: Domácí na kolenou! Kováčik prostřelil Pöpperleho, 2:3 po prodloužení

 • MUSÍ ZABRAT: Jan Buchtele

  Jan Buchtele se zatím nemůže proti Kometě výrazněji prosaditJan Buchtele se zatím nemůže proti Kometě výrazněji prosaditFoto ČTK

  Hrál, nebo ne? Hokejista jeho formátu musí být na ledě znát. Z KHL se útočník vrátil jako posila. Zatím se mu nedaří, Sparta od něj potřebuje víc. Mnohem víc.

 • MUSÍ ZABRAT: Miroslav Forman

  Rozjetý Miroslav Forman uniká Gulašimu z BrnaRozjetý Miroslav Forman uniká Gulašimu z BrnaFoto ČTK

  Po jeho chybě Kometa ve druhém utkání srovnala na 1:1, byla to od něj lajdácká přihrávka, která do dospělého hokeje nepatří. Natož do play off … Musí přidat.

  Sparta - Kometa Brno: Tohle Nedomlel nedomyslel! Při výjezdu z trestné trefil Kováčika a v zápase dohrál

Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud