Olesz vystavil Subaru, Szturc si užíval vůni oktanu a smykujících pneumatik | iSport.cz
23. května 2018 • 18:21

Olesz vystavil Subaru, Szturc si užíval vůni oktanu a smykujících pneumatik

Autor:
Reklama
Vítkovický hokejista Roman Szturc za volantem sportovně upraveného vozu Subaru od Rostislava Olesze
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod! Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod!
BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve vítkovickém týmu patří mezi největší motoristické fandy. Rostislav Olesz a Roman Szturc tedy nemohli chybět na Velké driftovací party Driftex day Libros 2018 v Ostravě. „Líbí se mi auta, líbí se mi rychlost a voní mi to tady, takže na takové akci se vždy rád ukážu,“ usmíval se Roman Szturc, který si před rokem na stejné akci dokonce zařádil s Oleszovým sportovně upraveným Subaru. Letos vítkovický kapitán svůj vůz pouze vystavil. „Driftování jsme si vyzkoušeli loni a bylo to skvělé,“ culil se Szturc.Centrum bezpečné jízdy Libros v Ostravě-Přívoze obsadily stovky nadšenců. Rostislav Olesz ocenil, že si v areálu může každý vyzkoušet jízdu a reakce ve ztížených podmínkách.

„Je to úžasná věc, možnost pro fanoušky aut, ale i hokeje,“ komentoval návštěvu Olesz. „Tady v Centru bezpečnosti Libros si navíc každý může vyzkoušet bezpečnostní jízdu, jak se auto chová na vodě a při dalších situacích, které můžou každého řidiče i v běžném provozu potkat. Takže je to nejen o zábavě, ale i o skvělé zkušenosti.“

Vítkovičtí hokejisté už začali s přípravou na sezonu. Tým nově doplnili švédský obránce Erik de la Rose z Jihlavy (připojí se k týmu později) a útočník Jan Schleiss z Plzně. Smlouvu prodloužil kanadský útočník Samson Mahbod, který do Ostravy přišel koncem ledna z chorvatského Medveščaku Záhřeb.

„Typologicky nám zapadl do mužstva i do herního systému,“ řekl na jeho adresu generální manažer Jakub Petr. „Už během minulé sezony podával velice dobré výkony a byl hodně vidět. Z obou stran, jak z naší, tak z jeho, bylo znát, že chceme ve spolupráci pokračovat. Věříme, že Samy bude i v nadcházející sezoně herně velice platným článkem naší sestavy.“

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze