Největší návraty do extraligy: mladé hvězdičky, zkušená esa i veterán NHL | iSport.cz
18. září 2020 • 13:13

Největší návraty do extraligy: mladé hvězdičky, zkušená esa i veterán NHL

Vstoupit do diskuse
0
 • Extraligu ozdobí několik zvučných jmen, návraty ohlásily například Romanové Horák a Polák Extraligu ozdobí několik zvučných jmen, návraty ohlásily například Romanové Horák a PolákFOTO: Koláž iSport.cz

  V časech bez viru byste řekli, že na ně se budou prodávat vstupenky navíc. Teď těžko. Zimák nevyprodáte. Ale minimálně kvůli nim stojí za to si sednout k přenosu. V extralize naskočí Filip Hronek, Filip Zadina a další mladí hráči se smlouvou v NHL. Rozehrají se tady před novou sezonou. Soutěž ozdobí i velké návraty zkušených borců. Roman Horák může být extrémně produktivní, Jakub Nakládal defenzivní jednička v Česku a Roman Polák zase výraznou osobností. Těšíte se?

 • Roman Horák

  Sparta
  Minulá sezona: Växjö (52 zápasů, 11+19)

  Návrat ztraceného syna. Horákův otec strávil ve Spartě tři úspěšné sezony. Jeho následovník se po jedenácti letech v cizině rozhodl pro návrat a stal se jednoznačně největší posilou pražského celku. Horák junior přinese zkušenosti z NHL, KHL i Švédska. Stane se klíčovým hráčem.

  Roman Horák se stal největší letní posilou pražské SpartyRoman Horák se stal největší letní posilou pražské SpartyFoto Dominik Bakeš (Sport)

  HC Sparta Praha Vše o klubu ZDE

 • Jakub Nakládal

  Pardubice
  Minulá sezona: Jaroslavl (48 zápasů, 7+12)

  Když bylo jasné, že dvaatřicetiletý obránce nebude pokračovat v Jaroslavli, nové vedení v čele s podnikatelem Petrem Dědkem se snažilo zrealizovat vymodlený návrat. Pardubičtí fandové věří v lepší zítřky a oblíbený zadák v nich má hrát klíčový part.

  Jakub Nakládal se stal velkou posilou Pardubic. Pozvedne jejich defenzivu?Jakub Nakládal se stal velkou posilou Pardubic. Pozvedne jejich defenzivu?Foto ČTK / David Taneček

  HC Dynamo Pardubice Vše o klubu ZDE

 • Roman Polák

  Vítkovice
  Minulá sezona: Dallas (41 zápasů, 0+4)

  Dopředu ohlásil, že v zámoří už pokračovat nehodlá. Odmítl i účast ve speciálním play off NHL. Takže zatímco jeho Dallas bude válčit ve finále Stanley Cupu, on bude v dresu Vítkovic řezat soupeře. Pro obranu ostravského týmu je tento příchod požehnáním.

  Vítkovice budou hodně spoléhat na veterána Romana PolákaVítkovice budou hodně spoléhat na veterána Romana PolákaFoto ČTK / Jaroslav Ožana

  HC VÍTKOVICE RIDERA Vše o klubu ZDE

 • Filip Zadina

  Třinec
  Minulá sezona: Detroit (28 zápasů, 8+7)

  Už je to dlouho, co se na tuzemských kluzištích proháněl takový počet mladých hokejových talentů v jeden moment. Největší z nich by měl v Třinci potvrdit kouzelné střelecké schopnosti. Oceláři na něj budou hodně sázet. A nelze se divit.

  Filip Zadina naskočil za Třinec už v několika zápasech letního poháruFilip Zadina naskočil za Třinec už v několika zápasech letního poháruFoto Michal Beránek (Sport)

  HC Oceláři Třinec Vše o klubu ZDE

 • Filip Hronek

  Mountfield HK
  Minulá sezona: Detroit (65 zápasů, 9+22)

  Král českých obránců. Dokola slyšíte, že tahle hokejová pozice jde v posledních letech od desíti k pěti, že kvalitní zadáci jednoduše nejsou. Proto tak vyčnívá. Je ofenzivní, je mladý a prosadil se v NHL. V téhle zemi není aktuálně nikdo lepší. Bude zážitek ho sledovat, což dokázal gólem a asistencí už v úvodní předehrávce s Budějovicemi.

  České Budějovice - Mountfield HK: Hronek z první překonal Čiliaka, 0:2

  Filip Hronek začne novou sezonu v Hradci KrálovéFilip Hronek začne novou sezonu v Hradci KrálovéFoto ČTK

  Mountfield HK Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0
13.kolo
Články odjinud


Články odjinud