Budeme potřebovat Krejčího! Olomouc oznámila hvězdnou posilu | iSport.cz
2. srpna 2021 • 09:09

Budeme potřebovat Krejčího! Olomouc oznámila hvězdnou posilu

Autor: pav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Králova tiskovka: Hledání vojína i kritika Dominátora!
HLÁŠKY KOLA: Zamotaná hlava, "dřevák" z Liberce a tam v Karviné...
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je hotovo! Jak deník Sport informoval v polovině července, David Krejčí po konci v NHL míří domů a oblékne dres Olomouce. Extraligový tým jej v pondělí oficiálně představil jako novou posilu.„Je to historická událost. Pro nás, pro město, Olomoucký kraj i pro celou extraligu. David Krejčí je osobnost, kterou extraliga vždy ráda přivítá. Je úžasné, že hráč takového kalibru bude oblékat dres s kohoutem na prsou, což je jistě skvělá zpráva i pro naše výborné fanoušky,“ okomentoval posilu generální manažer Erik Fürst pro klubový web.

Mora dostane posilu v podobě čtvrtého nejproduktivnějšího Čecha v historii ligy. Krejčí za 1118 zápasů nasbíral 854 bodů (257+597). „Čísla mluví za vše. Je obdivuhodné, co David v NHL dokázal. Každý trenér by takového hráče chtěl mít ve svém týmu. Jsem přesvědčen, že nás svou kvalitou i zkušenostmi posune zase o stupínek výše,“ doplil trenér a jednatel Jan Tomajko.

Deník Sport informoval v půlce července o tom, že pokud Krejčí nepodepíše v Bostonu, jeho destinací bude Olomouc. Zkušený centr se rozloučil s Bruins na konci měsíce.

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
0
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud