Mladí hokejisté si na CCM Skills Camp užili Reichla i skvělé vybavení | iSport.cz
11. června 2014 • 15:11

Mladí hokejisté si na CCM Skills Camp užili Reichla i skvělé vybavení

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
CCM Skills Camp nabízí mladým hokejistům unikátní příležitost trénovat s renomovanými experty i ve skvělé výstroji
TOP VIDEA
Jágr a Sparta? Dobrý tah z marketingového hlediska, říká expert deníku Sport Pavel Bárta
Karolína Plíšková dovolila Kateřině Siniakové jediný gem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Téměř tisícovka mladých hokejistů projde během léta CCM Skïlls Campem 2014 v pěti zemích Evropy. Jedinou zastávkou akce v České republice byla Praha, Ice arena v Letňanech, kde evropské turné odstartovalo tuto sobotu 7. června 2014. Během dvou jednodenních kempů si téměř 180 hokejistů ve věku 13 – 14 let zatrénovalo pod vedením zkušených expertů s nejnovějším špičkovým vybavením a produkty firmy CCM.CCM Skills Camp 2014 se koná během letních měsíců po celé Evropě. Kemp v Praze byl první zastávkou letošní evropské série zaměřené na práci s hokejovou mládeží, kterou podporuje přední výrobce sportovního zboží Reebok – CCM Hockey Europe. Postupně se CCM Skills Camp zastaví ještě ve Švýcarsku, Slovensku, Švédsku a Finsku.

CCM Skills Camp 2014

7. – 8.června – Praha (CZE)

4. – 5.července Burgdorf (SUI)

19. – 20. července Segeltrop (SWE)

26. července Trenčín (Slovakia)

4. – 5. srpna Helsinky (FIN)

Na své zastávce v České republice dal CCM Skills Camp 2014 mladým hokejistům šanci vyzkoušet si bezplatně nejnovější špičkové sportovní vybavení - brusle, helmy, chrániče holení, kalhoty, rukavice, chrániče ramen a hokejky, to vše pro ně bylo v dostatečném množství a velikostech připraveno k vyzkoušení.

Vedle tréninků na ledě, které vedl Robert Reichel, Patrik Augusta a Slavomír Lener měli mladí hokejisté suchou přípravu, kterou vedl Štěpán Moravec. V programu kempu nechyběla ani přednáška o nutriční výživě. Všichni účastníci kempu byli kompletně vybaveni nejnovější hokejovou výstrojí CCM.

Český kemp je výsledkem spolupráce CCM, Střída sport s.r.o. a Českého svazu ledního hokeje. Hlavní město České republiky bylo jedinou zastávkou "turné" v České republice.

Do Prahy dorazili i vrcholní představitelé firmy Reebok, CCM hockey - Janne Heino viceprezident, marketingový ředitel pro Evropu Robert Zaring, marketingový ředitel pro severní Ameriku Marc-Andre Charon, sales manager pro Evropu Michael Törnqvist.

Témata:  sport, hokej, ccm, kemp
Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud