24. května 2018 • 21:02

Světoběžník Duba míří do Koreje! Za Kangwon vyzkouší už sedmou soutěž

Autor: ,
Reklama
Český hokejový brankář Tomáš Duba
TOP VIDEA
DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český hokejový brankář Tomáš Duba odchází z Klagenfurtu z EBEL do Kangwonu do Asijské ligy. Šestatřicetiletý dvojnásobný juniorský mistr světa si tak po působení ve Finsku, Švédsku, Německu, Itálii i v KHL vyzkouší další zahraniční soutěž.Duba opouští Klagenfurt po dvou sezonách, předtím působil tři roky v Krefeldu. Odchovanec Sparty, s níž získal v roce 2007 titul, chytal v extralize také za Znojmo, Plzeň, Třinec a Zlín. Ve Finsku oblékal dres SaiPy Lappeenranty, TPS Turku a Ässätu Pori, ve Švédsku hájil barvy Leksandu a v KHL nastupoval za Lev Poprad a v Itálii za Bolzano.

Duba má zlaté medaile ze světových šampionátů dvacítek z let 2000 a 2001. Při prvním triumfu byl dvojkou Zdeňka Šmída a při druhém jako jednička ovládl turnaj s průměrem 1,14 obdržené branky na zápas i s úspěšností zákroků 94,7 procenta. Byl rovněž vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze