31.5.2019 • 15:00

Závod v exkluzivním prostředí. Kde se v Brně poběží?

Vstoupit do diskuse
0

Velké rodinné závody v Zoo Brno! Tentokrát mohou běžet dospělí i jejich ratolesti, na které čeká odměna. Těšte se už teď na září a motivujte se včasným startovným! V ceně dospělého startovného je funkční tričko Columbia, vstupenka 1+1 zdarma, dřevěná památeční medaile a profesionální časomíra. Fandit mohou děti i opice.Zapište si do kalendářů 14. září a začněte trénovat. Blíží se iSport LIFE Columbia závod brněnskou zoo. Osmikilometrová nádherná trasa ze Zoo Brno přírodním parkem Baba vám nedá nic zadarmo. Po cestě potkáte totiž nejen exotická zvířata a krásnou přírodu, ale i kopec. Tedy dva kopce.

Nevadí, že se zapotíte, můžete rovnou běžet ve funkčním tričku, které při včasné registraci získáte ve startovním balíčku gratis. A v cíli pak odměnu ve formě památeční dřevěné medaile a pohoštění, na které se nezapomíná.

Zázemí hledejte v Beringii, registraci bude přihlížet medvěd kamčastký. Trasa v zoo povede kolem ledních medvědů, opic i pro návštěníky uzavřeným zázemím žiraf a zeber. Žirafy jsou stádovitá zvířata a tak se rády podél výběhu k závodníkům přidávají.

Přihlaste sebe nebo své dítě na závod Nezapomeňte si vzít sebou doprovod, každý závodník totiž smí vzít s sebou jednoho fanouška zdarma.

Poběží i děti

Velkou novinkou je tentokrát závod pro děti! Ten se bude konat před závodem dospělých. Děti budou rozřazené do třech kategorií a na každé čeká odměna v cíli. Medaile na krku je samozřejmostí! No které dítě by nechtělo získat za svůj běh stejnou placku, jako máma nebo táta? Detaily o konaném závodu najdete v propozicích.

Nehodí se vám termín?

• 19. října, Praha, iSport LIFE Columbia divoký závod Šárkou: Kdo zná podzimní Divokou Šárku, ten ví. Vy ostatní to musíte zažít, vybarvená příroda v prostředí skalnatého údolí, potoka a rybníků je tak úchvatná. Nebudete věřit, že jste v Praze! Na sedmi kilometrech potkáte i pořádný kopec.

• 9. listopadu, Říčany u Prahy, iSport LIFE Columbia srdcervoucí závod: Poznejte trailové pěšiny, kterými denně běhává šéf Superlife.cz, Marek Odstrčilík. Říčanské smíšené lesy miluje natolik, že se rozhodl ukázat vám jejich krásu právě formou devítikilometrového závodu. Milujete přírodu a trail? Přihlaste se!

Více o našich závodech najdete na stránkách iSportLIFE.cz.

Děkujeme partnerům závodu, kterými jsou: ColumbiaHello bankAuto PodbabskáBCEZOO Brno a Lesy města Brna

Titulární partner Columbia by vám rád představil tyto produkty:

Columbia Montrail běžecká kšiltovka Columbia Montrail běžecká kšiltovkaFoto Columbia

Trička i běžecké šortky jsou pak vybaveny kombinací technologií Omni Shade, která chrání před nežádoucími slunečními paprsky, Omni-Wick, která odvádí vlhkost od těla a umožňuje její rychlé odpařování, revoluční potem aktivovanou chladící technologií Omni-Freeze ZERO, která díky polymeru ve tkanině snižuje celkovou teplotu materiálu, urychluje proces odvádění vlhkosti a zajišťuje okamžité ochlazení s dlouhotrvajícím účinkem Trička i běžecké šortky jsou pak vybaveny kombinací technologií Omni Shade, která chrání před nežádoucími slunečními paprsky, Omni-Wick, která odvádí vlhkost od těla a umožňuje její rychlé odpařování, revoluční potem aktivovanou chladící technologií Omni-Freeze ZERO, která díky polymeru ve tkanině snižuje celkovou teplotu materiálu, urychluje proces odvádění vlhkosti a zajišťuje okamžité ochlazení s dlouhotrvajícím účinkemFoto Columbia

Novinka: dámská sportovní sukně Columbia Montrail Titan Ultra Skort nabízí to nejlepší ze sukně i kraťasů v jednom Novinka: dámská sportovní sukně Columbia Montrail Titan Ultra Skort nabízí to nejlepší ze sukně i kraťasů v jednomFoto Columbia


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Výsledky
16. října 2021
Praha
Výsledky

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud

{# Inicializace knihovny pro opozdene nacitani zdroju #}