Chcete získat parádní medaili? Přihlaste se na běžecké závody iSport LIFE | iSportLIFE | iSport.cz
17.12.2019 • 12:50

Chcete získat parádní medaili? Přihlaste se na běžecké závody iSport LIFE

Vstoupit do diskuse
0

Každý závodí z jiného důvodu. Někdo chce vylepšit svůj čas z minula, jiný má rád atmosféru amatérských závodů, další chce porazit svého soupeře. Ať je důvod jakýkoliv, určitě každého potěší, když mu na krku po závodě visí hezká medaile. Je to památka na silný moment, který v ten den zažije, na to, že ze sebe vyždímal maximum. A my jsme si pro vás na příští rok připravili novou kolekci. Každý, kdo dokončí závod, obdrží velkou dřevěnou medaili, pro ty, kteří budou na bedně, budou připraveny kovové, a to zlaté, stříbrné a bronzové. Tak se přihlaste. Čeká vás šest závodů, šest odlišných míst v Česku. Závody jsou pro celou rodinu, takže na své si přijdou děti, začínající běžci, ale i ti zkušenější. Dva závody nabídnou dokonce okolo 20 kilometrů v terénu. V tento předvánoční čas vám nabízíme dva zajímavé balíčky, první v sobě skrývá běžecký batoh Columbia při zakoupení všech 6 závodů (počet omezen na 70 registrací). Druhý je pak koncipován jako 5+1, tedy jeden závod máte gratis. Tak pokud sháníte dárek pro aktivního člena rodiny, kamaráda, je to ideální volba.

iSport LIFE Columbia závody doznaly proti roku 2019 několika zásadních změn. Tou první je přidání města Plzeň do startovního kalendáře, druhou pak prodloužení dvou tras na cca 20 kilometrů, další pak zařazení dětských závodů na všechny naše běžecké akce a tou poslední, díky propojení s firmou PETR ČECH SPORT (organizátor závodů Kolo pro život, Stopa pro život), zkomfortnění zázemí pro závodníky a diváky. Děti i dospělí se mohou těšit vždy na doprovodný program, který též dozná změn.

Nejlepší vánoční dárek pro běžce!

Máme pro vás připraveny dva vánoční balíčky:

Permice GOLD & SILVER na všechny závody v roce 2020 zakoupíte ZDE »

Vánoce jsou tady! Získej výhodně permici na všechny závody v roce 2020 a skvělý dárek v podobě batohu od Columbie.Foto isportlife.cz

Běžecký batoh Columbia MONTRAIL F.K.T.Běžecký batoh Columbia MONTRAIL F.K.T.Foto Pavel Mazáč

V lednu pak zahájíme prodej jednotlivých závodů.

Ve startovním setu každý obdrží čip, číslo, překvapení ve formě exkluzivního bavlněného trička s motivem každého závodu. Po závodě obdrží v cíli každý dřevěnou účastnickou medaili a ti, kteří skončí na bedně, pak pamětní kovovou.

Zaregistrujte se včas a získejte originální trikoZaregistrujte se včas a získejte originální trikoFoto iSport

UPOZORNĚNÍ! Jelikož měníme servis, který obstarává a řeší online registrace, tak při zakoupení vánoční nabídky obdržíte v tuto chvíli kód/voucher, pod kterým se pak následně během ledna přihlásíte do registračního systému.

Moc se na vás těšíme a děkujeme všem, kteří na naše závody chodí. Přejeme vám krásné Vánoce a hlavně hodně zdraví.

iSport LIFE Columbia závody 2020

18. dubna 2020, Ostrava – 10 km, dětské závody
Bělský les, ve kterém se závody konají, je vlastně velkým zeleným parkem, který je oblíbený mezi ostravskými běžci. Trasa je většinou sice po asfaltu, ale nejvzdálenější část závodu nabídne část po lesní a většinou velmi bahnité cestě. Cena 490 korun.

26. dubna 2020, Praha (Milíčovský les) – 6 km, dětské závody
Závod, který se mezi běžci stal za několik málo let skoro kultovním. Závod v Milíčovském lese, který je chráněným územím, není dlouhý, ale o to je zrádnější díky třem kopcům - zarostlým navážkám. Jelikož přes navážku běží celkem šestkrát, dělá to ze závodu pěknou prověrku fyzičky na začátku sezóny. Cena 490 korun.

16. května 2020, Říčany u Prahy – 5 km a 20 km, dětské závody
V podstatě čistě trailová záležitost. Trasa vede překrásnou říčanskou přírodou a ukáže vám místní lesy v celé své nádheře. Máte rádi delší výzvy? Přijďte se proběhnout. Cena 490 korun za krátký a 690 korun za dlouhý závod.

6. června 2020, Plzeň – 10 km, dětské závody
Nové místo v našem programu. Závod se koná v Borském parku, který je tak zelený, jak jen park má být. Poběží se dva okruhy. Cena 490 korun.

12. září 2020, Brno (Zoo Brno) – 10 km, dětské závody
Start přímo v Zoo Brno u medvědů hnědých. Tohle se vám prostě jen tak nepoštěstí. Ze zoo se běží směrem Baba, tedy místo, které je opravdu nádhernou ozdobou Brna. Pokud máte rádi netradiční místo startu a cíle a není vám cizí závodění v terénu, dorazte. Cena 490 korun.

17. října 2020, Praha (Divoká Šárka) – 5 km a 18 km, dětské závody
Divoká Šárka je určitě jedno z nejhezčích míst v Praze. Klidné části a zádumčivá zákoutí střídá divokost k nebi se tyčících skal. A dlouhá trasa opravdu prověří ty, co mají rádi výzvy. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Jednoznačně je tento závěrečný závod naším vrcholem celého roku. Tady nesmíte chybět. Cena 490 korun za krátký a 690 korun za dlouhý závod.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud