3. ledna 2018 • 14:22

Silva bude po předčasném narození syna nejspíš City opět chybět

Autor:
Fotbalisté Manchesteru City se možná budou muset v nejbližších zápasech opět obejít bez Davida Silvy. Partnerka jednatřicetiletého záložníka totiž po komplikovaném těhotenství předčasně porodila syna Matea a španělský reprezentant chce být s rodinou.


Silva vynechal vánoční program anglické ligy a nastoupil až při úterní výhře 3:1 nad Watfordem. Mezitím byl ve Španělsku s rodinou. "Náš syn Mateo se narodil extrémně předčasně a každý den s pomocí lékařů bojuje o život," vysvětlil v prohlášení. "Moc děkuji všem za podporu, především pak klubu, trenérovi a spoluhráčům, že chápou moji situaci," dodal.

Podle trenéra City Pepa Guardioly nyní Silva opět odletí do Španělska k partnerce a synovi. "Rodina je na prvním místě. Víte, že David je pro nás klíčovým hráčem, ale nevím, jak dlouho tady bude," prohlásil. "Může odcestovat, kdykoliv bude chtít. Je úplně jedno, jestli bez něj nezískáme ani bod. Na prvním místě je rodina," dodal.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze