Sporťákovo KO: nejlepší český sportovec letos? Zatím Satoranský | iSport.cz
Adam Nenadál
5. dubna 2019 • 14:45

Sporťákovo KO: nejlepší český sportovec letos? Zatím Satoranský

Sporťákovo KO: nejlepší český sportovec letos? Zatím Satoranský
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Máme za sebou první čtvrtinu rok a tím pádem i první záminku k bilancování a žebříčkům. Nabízím vám svůj pohled na českou sportovní scénu za první tři měsíce roku 2019. Kdo je zatím jejím králem? Podívejte se na nový díl pořadu Sporťákovo KO: mojí volbou je momentálně Tomáš Satoranský.Český rozehrávač týmu Washington Wizards pondělním zápasem v Denveru završil jubilejní padesátku startů v základní sestavě v téhle sezoně. Jeho letošní statistiky v této roli jsou vynikající: skoro 11 bodů, přes čtyři doskoky a přes šest asistencí na zápas.

Jediný Čech v NBA se za rok 2018 nevešel ani do první desítky ankety o nejlepšího tuzemského sportovce, tenhle přehmat by se ale letos neměl opakovat – byť za sebou máme teprve leden, únor a březen.

Podívejte se na celý díl ve VIDEU.

Sporťákovo KO: nejlepší český sportovec letos? Zatím Satoranský

Sporťákovo KO: Nečekejme od VAR absolutní spravedlnost. Je to fotbal!

Sporťákovo KO: sloupy na Letné a cynické dno v Pardubicích

 

MS v ragby

 

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Program play-off Speciál k MS Pravidla a slovník pojmů

Články odjinud


Články odjinud