Pasta nemyslí jen na vlastní góly. Řeknu vám, jaké gesto udělal | iSport.cz
TOP VIDEA
NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie? NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie?
Třinec - Liberec: Trestné střílení! Kvapil Hrubce nepřekonal Třinec - Liberec: Trestné střílení! Kvapil Hrubce nepřekonal
VŠECHNA VIDEA ZDE

V NHL skončil Tomáš Plekanec. Musím upřímně přiznat, že je mi to líto. Na druhou stranu, když se Pleky ohlédne a uvidí přes tisíc zápasů v nejlepší lize, musí být pyšný. Já před jeho kariérou smekám klobouk. Je to neskutečné číslo, navíc drtivou většinu utkání odehrál v Montrealu, kde je hokej nesmírně sledovaný. To se nepodaří jen tak někomu. Pro Canadiens během těch let udělal strašně moc. Jsem hodně zvědavý, kam nasměruje svoji budoucnost.Zápasy Montrealu s Bostonem byly vždycky hodně vyhecované a ostré. Pleky se v nich vyžíval, uměl strašně dobře otravovat naše nejlepší hráče, uměl taky výborně buly, bylo hodně těžké proti němu hrát. Na druhou stranu jste se na taková utkání vždycky těšili, protože to mělo grády, šťávu, tak jak to má být.

Co se mě týká, myslím, že jsem sezonu nezačal špatně, bodově to není nejhorší, blížím se bodu na zápas, ale v našem mužstvu to není nejpodstatnější. Samozřejmě by mi nevadilo hrát s Davidem Pastrňákem v jednom útoku, ale je to tak, jak to je, i s klukama ve druhé lajně se mi hraje dobře, jsou to šikovní kluci. A pokud se celkově daří, nemá cenu to víc rozebírat. V Bostonu jde o to, abychom dokázali něco společně, jako tým, a po téhle stránce nemám obavy. Táhneme společným směrem a to je zásadní.

Teď jsme na tripu měli tři zápasy a s poloviční úspěšností. V Coloradu jsme šli na jednu z nejlepších formací ligy Landeskog, MacKinnon, Rantanen. Byl to takový divný zápas, dávali nám góly skoro z ničeho. U téhle lajny stačí udělat drobnou chybičku a hned vás potrestá. V tom je jejich síla. Ale protože nás čekaly další dva zápasy po sobě s Dallasem a Arizonou, hodili jsme to rychle za hlavu.

U Pasty se musím zastavit. Hraje samozřejmě výborně, odehrál perfektní utkání i v Coloradu, pořád čmuchal kolem brány, prokazuje, že umí dát gól z jakékoli pozice. Nevidím důvod, proč by měl ve střílení gólů zpomalovat. Přeju mu, aby v sezoně dal těch padesát gólů. Sice mu to teď vychází na víc, ale nastřílet nějakých 70 gólů?

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud