František Straka i nadále pyká. Dočká se trenér vykoupení? | iSport.cz
Jakub Konečný
1. ledna 2013 • 17:31

František Straka i nadále pyká. Dočká se trenér vykoupení?

TOP VIDEA
Pešán káral disciplínu Bílých Tygrů: Příště už nesmíme trapně faulovat! Pešán káral disciplínu Bílých Tygrů: Příště už nesmíme trapně faulovat!
SESTŘIH LM: Manchester City - Tottenham 4:3. Anglická přestřelka, VAR byl v akci SESTŘIH LM: Manchester City - Tottenham 4:3. Anglická přestřelka, VAR byl v akci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když na Silvestra opouštěl hřiště v Edenu, kde veteráni Sparty právě podlehli Slavii 2:7, měl František Straka vlhké a zarudlé oči. Zřejmě to bylo dílem studeného prosincového větru, ale co když šlo o důsledek nevídaného hulvátství, kterému bývalý kouč Slavie celý zápas čelil?„Strako, táhni na druhou stranu!“ Když se tento výkřik ozval z hloučku stoupenců rudých barev v pondělí poprvé, jeho adresát se ještě zasmál. Vypadalo to na ojedinělou záležitost, napůl recesi. Jenže šlo o předzvěst bouře, která záhy následovala.

Fanoušci Sparty se na svého bývalého idola pečlivě připravili – a za jeho angažmá ve Slavii ho zasypávali jednou ranou za druhou. Jako když si boxerský šampion hraje s nešťastným amatérem.

Nejprve vytasili první transparent ZRADA SE NEODPOUŠTÍ, pak spustili hanlivý popěvek na Františka Straku i jeho manželku, a nakonec s šokovaným internacionálem komunikovali prostřednictvím amplionu.

Byl to surrealistický výjev. Člověk, který si přišel zahrát fotbal se svými kamarády, čelil systematické a nelítostné slovní šikaně – a nikdo s tím nic nezmohl.

Naopak ultras Sparty ještě přitápěli pod kotlem. Vytasili druhý transparent (STRAKO, BYLS BOHEM, TEĎ JSI VOLEM!) a do Straky se naváželi ještě neomaleněji.

To vše na akci, která má sloužit k pohodovému rozloučení se starým rokem, k charitě a tentokrát bohužel i k uctění památky tragicky zesnulého Václava Drobného.

Nic z toho Straku před projevy nenávisti neochránilo. Je evidentní, že na klid si excentrický kouč bude muset ještě počkat.

Nebo ho spíš hledat v cizině.

U míče František Straka
U míče František Straka

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud