TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byť má Crvena Zvezda zajímavý tým a navíc i formu, je konec Sparty už v třetím předkole Evropské ligy nevídaná blamáž, nic jiného. Hlavní pozornost se soustředí na trenéra Andreu Stramaccioniho, jehož počínání zatím nebudí vůbec důvěru. A po čtvrteční odvetě, v níž milionovými posilami napěchovaný tým prohrál doma 0:1, tlak na Italovu osobu logicky ještě vzroste.Byl by to malý zázrak, kdyby Sparta dokázala vykompenzovat prohru 0:2 z Bělehradu. Jenže to by mu musel jít Andrea Stramaccioni naproti, on přitom udělal pravý opak. Dnes předvedl sérii špatných rozhodnutí, která budí oprávněné rozpaky.

Tak předně, Sparta po prohře v Bělehradě potřebovala v domácí odvetě dostat zápas co nejdříve do emocí, aby měla proti rozjeté Crvene Zvezdě aspoň teoretickou šanci na obrat. Proto se v její základní sestavě čekali Tomáš Rosický, David Lafata a Tal Ben Chaim, tedy osobnosti, kteří svým projevem i autoritou obvykle přivedou diváky i spoluhráče do varu.

Sparta - CZ Bělehrad: Rosický pěkně našel Lafatu, tomu uskočil míč
720p 360p

Jenže kouč Andrea Stramaccioni nechal všechny tři na lavičce náhradníků a místo nich dal přednost Riu Mavubovi, Marku Jankovi a Václavu Kadlecovi, tedy jedincům, kteří zatím mají dost starostí sami se sebou, natož aby strhávali ostatní. Rakouský reprezentant Janko by navíc mohl účinkovat v reklamě na zmrzlinu, tak chladný a bezkrevný je jeho projev.

Sparta - CZ Bělehrad: Ben Chaim se uvolnil na straně a trefil tyč
720p 360p

Stramaccioni navíc vsadil na nezvyklé rozestavení 4-3-1-2, které v letní přípravě ani jednou nevyzkoušel. Výsledek? Po inkasovaném gólu se vrátil k systému 4-2-3-1, a když ve druhé půli postupně Ben Chaima, Lafatu i Rosického na hřiště poslal, hra Sparty dostala aspoň nějakou tvář a hlavně údernost, vyrovnávací gól byl několikrát hodně blízko.

Jenže to už by stejně bylo jedno. Byť včera italský kouč žádal o trpělivost, s tímto soudem není nutné čekat až do února.

Dnes Stramaccioni selhal na celé čáře.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze