Kdyby měl Ščasný koule, tak by odstoupil. Klub si s fanoušky zahrává | iSport.cz
20. prosince 2018 • 12:53

Kdyby měl Ščasný koule, tak by odstoupil. Klub si s fanoušky zahrává

TOP VIDEA
NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie? NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie?
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nechtělo se mi věřit titulkům v novinách, že Rosický se Ščasným zůstávají. Prý budou mít nyní zodpovědnost. Copak doteď žádnou neměli? Asi se jim to teď bude dělat dobře, když to konečně vědí. Ale bez ironie: z mého pohledu jde o špatné rozhodnutí. Ještě dovedu pochopit, že Sparta nechce odstřelit Tomáše. Ve funkci sportovního ředitele není zběhlý jako jiní manažeři ve velkých klubech. Vůbec nechci zmiňovat plzeňského Šádka, to je úplně jinej level. Ale třeba ve Zlíně je generálem Grygera, v Ostravě se etabluje Jankulovski a v obou klubech to skvěle funguje. Nechci říct, že by se Rosa na takovou funkci nehodil… Ale skoro to říct chci. Tomíka bych si představoval jako asistenta trenéra, ale aby dělal transfery, to mně k němu moc nesedí. Možná je tam proto, aby přitáhl důchodce Arséna Wengera.

Vím, že jakmile fotbalista skončí kariéru, nechce se mu zůstat doma. Tomáš ale strčil hlavu do oprátky, kývl na velmi nebezpečnou funkci. Navíc si jako trenéra nechal Zdeňka Ščasného, který má bilanci horší jak Stramaccioni, to klobouk dolů. Kdyby měl Zdeněk koule – i vzhledem k

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud