V závodním okolí už vzbuzujeme respekt, a to je dobře | iSport.cz
Martin Macík
18. ledna 2019 • 14:05

V závodním okolí už vzbuzujeme respekt, a to je dobře

TOP VIDEA
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2! Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2!
VŠECHNA VIDEA ZDE
Server iSport.cz pro své čtenáře připravil na Dakar 2019 jednu specialitu. Náročnou rallye bude každý den po dojetí do cíle komentovat Martin Macík, závodník týmu Big Shock Racing a nejlepší Čech loňského Dakaru. Každý den se tak můžete těšit na jeho nový blog.


Poslední etapa byla suprová, mezi kamiony jsme celkově dojeli třetí a v naší kategorii semi-marathonu druzí. Tentokrát jsme ztráceli jen minutu a půl na miníka Orlanda Terranovy. Chvíli jsme se s ním pěkně honili.

I v desáté etapě nás čekaly obrovské duny a výjezdy na ně. K tomu nějaké to řečitě... S ničím jsme neměli problém, nic se nedělo a všechno krásně fungovalo. Jen jsme tuším dvakrát couvali, protože cesta už byla hodně hodně rozježděná.

Jediná podivná věc byla ta, že nás vedení Dakaru na konci poslalo na technickou kontrolu, což moc nechápu, vzhledem k tomu, že nejedeme hlavní soutěž. Takže si pěkně prozkoumali, jestli dodržujeme všechny technické předpisy... Ale jak říkám, moc tomu nerozumím.

Možná to bylo zase na udání, asi nás někdo nemá úplně rád. Kromě nás tam šel jen Kamaz a Iveco, kamiony ze druhého a třetího místa.

Ale to je celkově nepodstatné, důležité je to, že je vidět, že v závodním okolí vzbuzujeme respekt. A to je dobře.

Předposlední dakarská etapa byla pro posádku Martina Macíka dost pohodová
Předposlední dakarská etapa byla pro posádku Martina Macíka dost pohodová

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud