Liberecký den a noc. Na druhou. Ten rozdíl řval do očí | iSport.cz
Ondřej Kuchař
16. září 2019 • 10:14

Liberecký den a noc. Na druhou. Ten rozdíl řval do očí

TOP VIDEA
Velký rozhovor: Theo Gebre Selassie o konci v repre a návratu domů
Nejpodceňovanější hráči extraligy? Flek, Lenc, ale i Jelínek nebo Krošelj
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že jeden zápas vyhrajete a příští naopak schytáte šišku, se stát klidně může. Rozdíl v libereckém výkonu v sobotu a poté o den později v neděli ale řval do očí. V prvním kole Hradec přejeli. Ba co víc, přebruslili ho, ulítali. Předvedli vynikající výkon směrem dozadu. Od první minuty jste cítili, že snad ani nemůžou prohrát.Proti Spartě jako by na led nastoupil úplně jiný tým. Mdlý, unylý. Bez zápalu. Sobotní deviza – bránění – byla teď největší slabinou. Nedůraz kolem vlastní branky, triviální chyby. Prostě chaos. Povstání, které Liberečtí předvedli ve druhé půlce zápasu, to už je kapitola jiná. Zase šli jako správný predátor po krvácející kořišti. A zabili ji.

Jinou bolístku ovšem Tygři nezalepili. Brankoviště. Odchod jedničky posledních let Romana Willa pro ně může být mnohem bolestivější ztrátou, než se na první pohled mohlo zdát. Justin Peters je zatím jen stínem chlapíka, který exceloval v bráně Chomutova. Nepřekvapilo by mě, kdyby se manažer Filip Pešán začal poohlížet po gólmanském doplnění.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud