Liberecký den a noc. Na druhou. Ten rozdíl řval do očí | iSport.cz
Ondřej Kuchař
16. září 2019 • 10:14

Liberecký den a noc. Na druhou. Ten rozdíl řval do očí

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Barcelona - Bayern 2:8. Brutální debakl! Německý tým je v semifinále
Nejlepší přestupová období historie: Kdy se nejvíc zaskvěly Barca nebo AC Milán?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že jeden zápas vyhrajete a příští naopak schytáte šišku, se stát klidně může. Rozdíl v libereckém výkonu v sobotu a poté o den později v neděli ale řval do očí. V prvním kole Hradec přejeli. Ba co víc, přebruslili ho, ulítali. Předvedli vynikající výkon směrem dozadu. Od první minuty jste cítili, že snad ani nemůžou prohrát.Proti Spartě jako by na led nastoupil úplně jiný tým. Mdlý, unylý. Bez zápalu. Sobotní deviza – bránění – byla teď největší slabinou. Nedůraz kolem vlastní branky, triviální chyby. Prostě chaos. Povstání, které Liberečtí předvedli ve druhé půlce zápasu, to už je kapitola jiná. Zase šli jako správný predátor po krvácející kořišti. A zabili ji.

Jinou bolístku ovšem Tygři nezalepili. Brankoviště. Odchod jedničky posledních let Romana Willa pro ně může být mnohem bolestivější ztrátou, než se na první pohled mohlo zdát. Justin Peters je zatím jen stínem chlapíka, který exceloval v bráně Chomutova. Nepřekvapilo by mě, kdyby se manažer Filip Pešán začal poohlížet po gólmanském doplnění.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud