Vlastní gól po konci ligy? V Baníku si krizi způsobili úplně sami | iSport.cz
Petr Adam
15. prosince 2014 • 18:00

Vlastní gól po konci ligy? V Baníku si krizi způsobili úplně sami

Autor: Petr Adam
Vstoupit do diskuse
0
Útočník Milan Baroš se zastal odvolaného trenéra Martina Svědíka
TOP VIDEA
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

V nejvyšší soutěži jsou po podzimu oproti předpokladům překvapivě pátí. Ve způsobu, jakým na začátku zimní přestávky neuvěřitelně rychle vygradovali napětí v týmu, patří Baník Ostrava na dno ligy. Důkazem budiž prohlášení útočníka Milana Baroše, který velmi otevřeně kritizuje překvapivý konec angažmá trenéra Martina Svědíka.Barošovo vyjádření jen podpořilo náladu mezi fanoušky, kteří se Svědíkovým odchodem jen těžko smiřují. Bývalá reprezentační hvězda navíc popřela, že by se na rozhodnutí jakkoliv podílela, což naznačoval klubový šéf Petr Šafarčík na páteční tiskové konferenci. To bude další argument, jenž příznivce Baníku popudí a vedení vystaví v jejich očích do ještě zápornějšího světla.

Šéfové Baníku nyní mají další vážný problém. Jak se postavit k Barošově kritice? Jen těžko uznají, že na slovech nejslavnějšího hráče v historii klubu je něco pravdy, to by si sami podkopli nohy.

Slabost by vedení ukázalo, i pokud by Barošova slova přešlo mlčením. Jen těžko můžete věřit ve vylepšení dosavadních výsledků, pokud se nejznámější tvář v kabině staví odmítavě k výměně na postu hlavního trenéra. Možná se tak rodí další příklad hořkého konce spolupráce podle téměř deset let starého vzoru, kdy Karel Poborský opustil Spartu poté, co odmítl metody trenéra Jaroslava Hřebíka.

Současná situace prostě nemá řešení, ze kterého by Baník vyšel silnější než dřív. Nejhorší na tom je, že si za ni populární klub může sám.

 

Témata:  sport, fotbal, baník, baroš, blog, Adam
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud