13. března 2018 • 16:50

Hertlův zápisník: Bránit Ovečkina? Záhul! S Federerem jsme pokecali

TOP VIDEA
PĚT důvodů vysokého umístění Filipa Zadiny na draftu NHL PĚT důvodů vysokého umístění Filipa Zadiny na draftu NHL
Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když si otevřu celkové kanadské bodování NHL, vidím strašnou spoustu kluků s obrovskou porcí bodů na kontě. Přemýšlel jsem, čím to je, že v lize padá víc gólů. Důvodů jsem našel několik. Může to být přísnější metr rozhodčích, kdy hlavně zpočátku sezony bývalo hodně přesilovek, z nichž padalo víc branek. Taky se asi hraje víc útočněji, navíc je trend podpory obránců v ofenzivě, to taky přispívá k produktivitě. U nás na Západě mi to tolik nepřijde, ale ve Východní konferenci to padá hodně. Třeba Boston dává často šest, sedm gólů. To je šílené!Navíc přibylo hrozně moc šikovných hráčů. Když se kouknu do soupisek, každý klub má borce, který je schopný dát třeba ke čtyřiceti gólům za rok. Několikrát v sezoně se už stalo, že hráči dokázali posbírat v zápase pět bodů, to v minulých letech skoro nebývalo. Je hodně nadaných kluků, skvěle technicky zdatných.

Vůbec nevadí, že jsou i menší vzrůstem. Třeba Kučerov, Kane, Gaudreau… Velcí šikulové, kteří skvěle bruslí. Centimetry a kila jim nechybí.

Já měl zpočátku sezony taky našlápnuto na super bodovou sezonu, ale pak jsem se trochu zasekl. Před měsícem jsem vinou zranění v horní části těla vynechal tři utkání a od té doby se do toho nemůžu střelecky dostat. Není to snadné, góly se ode mě očekávají. Šance přitom tom mám. Jsem ale dřevěnej. Předevčírem jsem dal třeba proti Washingtonu dvě tyčky. Už zvedáte ruce, ono to pak cinkne a jde to vedle. Nic příjemného. Nesmíte na to ale myslet.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze