16. listopadu 2021 • 10:15

Halloween jsem si zamiloval. Na ledě se jako střelec necítím, ale chci play off

0
Speciál ŽIVĚ s fanoušky: Žluté ohrožení? Priske teď už nikoho šetřit nebude
SESTŘIH: Vegas - Dallas 2:0. Hertl a spol. odvrátili vyřazení. Dva góly i top zákroky

KOMENTÁŘ TOMÁŠE HERTLA | Zdravím čtenáře Sportu v nové sezoně! Právě jsem dorazil na hotel. Jsme v Denveru. Co vám budu povídat, zápas s Coloradem jsme totálně nezvládli a prohráli 2:6. Občas výsledek klame, ale tady musím říct, že ne. Byli jsme jasně horší. Krok jsme drželi jen prvních deset minut, pak jsme ve druhé třetině měli čtyři vyloučení. To vůbec nepomůže. Nezasloužili jsme si vyhrát.

Teď máme dva dny pauzu, ale domů se nevracíme. Pokračujeme rovnou do Minnesoty. Rád bych byl doma, ale už takhle lítáme jak blázni. Čas na cestách by se zase protáhnul, což nikdo nechce.

Musíme zabrat a zase začít vyhrávat. Start do sezony byl parádní, udělali jsme šňůru čtyř vítězství. Pak to začalo být takové nahoru dolů. Covidem nám onemocnělo osm hráčů, dva týdny jsme byli bez nich. Třeba Radim Šimek přišel normálně na zápas, kde mu ale řekli, že je pozitivní a musí hned domů.