Můj pohled na US Open: Muchová jde vysoko, Djokoviče bych nevyloučil | iSport.cz
14. září 2020 • 18:05

Můj pohled na US Open: Muchová jde vysoko, Djokoviče bych nevyloučil

Vstoupit do diskuse
3
TOP VIDEA
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
LIGA NARUBY: Rittig se Starkou tleskali Julišovi, Guľa ordinoval tiki-taku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenis je zpátky, je potěšitelné, že se zase rozhoupal. Kdyby měli hráči jen trénovat a trénovat, byla by to pro ně katastrofa. Samozřejmě, zážitek Dominika Thiema i Naomi Ósakaové musí být po triumfu bez diváků na US Open ochuzený, nicméně pořád lepší něco než nic. Platí to pro ně i nás, fanoušky. Vždyť bez sportu bychom se bavili jen o tom, kolik nemocných přibylo a jestli smíme od druhého sedět metr, nebo dva.Pozorněji jsem sledoval dámský turnaj a musím říct, že ženský tenis, co se týká razance, odvahy a agresivity hry zase postoupil kupředu. Když se podívám na některé hráčky, přijde mi, že dělají kulturistiku, jak mají chlapskou muskulaturu. Ať už je to Sakkariová, Sabalenková a mnohé další.

Hra je čím dál atletičtější a útočnější. Samozřejmě existuje pár obranářských nebo celodvorcových výjimek jako třeba Kája Muchová. Ta se mi hrozně líbí. Je povzbuzení pro ženský tenis, že funguje i něco jiného než strojová hra od základní čáry. I když někdy na to dotyčná doplatí, protože prostě zvítězí spolehlivost nad kreativitou, což mě mrzí. Cestu pro budoucnost ale vidím ve spojení obojího dohromady.

Spolehlivost v důležitých chvílích umocněná kreativním řešením. Rozhodně věřím, že Muchová může jít ve stopách třeba světové jedničky

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
3

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud