Marek Stodůlka
27. ledna 2021 • 18:30

Youtuber vyzve bývalého zápasníka UFC v boxu! Bojovníci se bouří

Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Příbram - Pardubice: Se Starkou na „balkónku“ sledují baráž i Vémola s Rittigem
98 gólů sešívaných v ligové sezóně 22/23
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obrovská boxerská bitva. Minimálně co se týče sledovanosti bude zápas Jakea Paula s Benem Askrenem jedním z nejočekávanějších v tomto roce. Internetové hvězdě se po měsících výzev a provokací konečně povedlo dostat některého ze zápasníků UFC do ringu. Zápas Youtubera s bojovníkem MMA se uskuteční 17. dubna a ač se to může zdát šílené, za favorita je považován Paul.Už se asi není čemu divit. Internetoví tvůrci získávají stále větší moc, a když si tak usmyslí, že přejdou do profesionálního ringu, vyjednají pro sebe zajímavé zápasy. Příkladem je třeba Logan Paul, americký Youtuber, který v únoru vyzve neporaženého boxera Floyda Mayweathera. Jeho mladší bratr Jake si s dvacetimilionovou základnou fanoušků dokázal vyjednat zápas s Benem Askrenem.

Zatím se neví, kde se boxerský střet Youtubera s bojovníkem MMA uskuteční, už oznámení souboje ale vzbudilo velké emoce. Ranaři z UFC nevěřícně komentovali. „2021 je strašný rok. Nesnáším to tady,“ napsala na Twitter talentovaná Kay Hansen. Někteří zápasníci se nezmohli ani na slova. Příspěvky plné smajlíků schovávajících hlavu v dlaních ale daly vědět, co si o plánované akci myslí.

Americký youtuber Jake Paul válí v boxu. Věří si i na Conora McGregora, ikonu MMA
Americký youtuber Jake Paul válí v boxu. Věří si i na Conora McGregora, ikonu MMA

Nejenže jméno Paula začíná být mezi profesionálními bijci čím dál méně oblíbené, protože americký Youtuber si otvírá pusu téměř na každého. Mnoho z nich se také bojí, že Askren prohraje a shodí tím renomé MMA. Býval sice zápasníkem světových kvalit, získal tituly v Bellatoru nebo asijské ONE FC, boxovat však nikdy neuměl. V kleci se spoléhal pouze na svůj wrestling a horšího postojáře byste v UFC určitě nenašli.

Askren si ale věří. „Je sladké, že si Jake myslí, že je opravdový zápasník. 17. dubna ho zmlátím,“ napsal americký bojovník na Twitter. Zkušeností z boxerského ringu bude mít paradoxně víc youtuber. Ten má totiž za sebou dva profesionální souboje. Ještě nikdy se však nepotkal s někým, kdo se věnuje bojovým sportům naplno. Porazil kolegu z internetového prostředí a loni v listopadu basketbalistu Nata Robinsona.

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud