6. ledna 2013 • 16:03

Cyklokrosařka Nash dojela na Světovém poháru v Římě třetí

0
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?
Kapitán Vrána o pátých mistrovských oslavách v Třinci v řadě: To se nikdy neomrzí

Česká cyklokrosařka Kateřina Nash obsadila třetí místo v závodu Světového poháru v Římě. Zvítězila Nizozemka Marianne Vosová, Nash na ni ztratila minutu a osm sekund. Druhá dojela Američanka Katherine Comptonová, která si už jeden závod před koncem seriálu zajistila celkové prvenství. Čtyři ze sedmi dílů SP vyhrála, ve zbývajících byla druhá.

Pavla Havlíková skončila v Římě osmnáctá a těsně udržela pozici nejlepší české cyklokrosařky v SP. Patří jí desáté místo, jedenáctá Nash ale nasbírala svých 135 bodů v pouhých třech startech. V Namuru byla druhá, v Zolderu čtvrtá.

V závodu mužů v Římě nestartuje Zdeněk Štybar, který se chystá na sobotní mistrovství republiky ve Stříbře. Poslední závod SP se pojede 20. ledna v nizozemském Hoogerheide.