Skvělý Štybar zahájil silniční sezonu etapovým vítězstvím v Portugalsku | iSport.cz
24. února 2019 • 18:28

Skvělý Štybar zahájil silniční sezonu etapovým vítězstvím v Portugalsku

Philippe Gilbert a Zdeněk Štybar (vpravo) na soustředění ve Španělsku
Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy
Euforie přímo z kabiny! Podívejte se, jak Kladno slavilo a Jágr zpíval Euforie přímo z kabiny! Podívejte se, jak Kladno slavilo a Jágr zpíval

Český cyklista Zdeněk Štybar korunoval první silniční start v nové sezoně vítězstvím v závěrečné páté etapě závodu Kolem Algarve. Třiatřicetiletý jezdec stáje Deceuninck-Quick Step vyhrál v dojezdu 173,5 km dlouhé trasy z Fara do Malhaa o tři sekundy před Sörenem Kraghem Andersenem z Dánska a v konečném pořadí skončil šestý. Vyhrál Slovinec Tadej Pogačar.

Štybar si zimní přípravu opět zpestřil cyklokrosem, v němž je trojnásobným mistrem světa. V polovině ledna obsadil na domácím šampionátu v Holých Vrších na Mladoboleslavsku čtvrté místo, pak už se naplno věnoval silničnímu tréninku.

Příští týden má Štybar v programu start na prvním klasickém závodu WorldTour Omloop Het Niewsblad v Belgii.

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby