NFL včetně Super Bowlu najdete od nové sezony na českých obrazovkách jinde | iSport.cz
7. září 2020 • 13:47

NFL včetně Super Bowlu najdete od nové sezony na českých obrazovkách jinde

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Top góly 5. kola: Hořavův výstavní volej i Krejčího hlavička
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zápasy severoamerické National Football League (NFL) se od sezony 2020/2021 přesouvají v Česku na stanici Premier Sport. Fanoušci amerického fotbalu se na stanici, která dosud vysílala ostrovní fotbal včetně Premier League dočkají každý hrací týden až pěti přímých přenosů, včetně závěrečného play off a Super Bowlu, který je tradičně nejsledovanější televizní událostí v USA.Sezonu letos odstartuje tzv. NFL Kickoff Game v noci z 10. na 11. září, kdy cestu za obhajobou zahájí Kansas City Chiefs s quarterbackem a nejlépe placeným sportovcem světa Patrickem Mahomesem, soupeřem jim bude Houston Texans. Absolutní vítěz vzejde ze Super Bowlu LV, který se uskuteční 7. února na stadionu Raymonda Jamese v Tampě na Floridě.

Příznivci stále populárnějšího amerického fotbalu se mohou těšit na duely z čtvrtečních Thursday Night Footbal, na tři nedělní atraktivní přenosy včetně Sunday Night Football a tradiční pondělní dohrávku Monday Night Football. Chybět nebude ani magazín NFL Game Day.

„Všechny přenosy jsou s českým komentářem. Spolupracujeme se zkušeným týmem pod vedením Jindřicha Rajchla, který má s americkým fotbalem více než dvacetileté zkušenosti. Při nedělních zápasech nabídneme i atraktivní čas od 19.00 hodin, což věřím, že fanoušci velmi ocení," prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport, v jejíž redakci se budou přenosy komentovat.

Kromě Jindřicha Rajchla najdeme v komentátorském týmu také ostřílené harcovníky Honzu Štieglera, Honzu Dundáčka, Standu Jantoše, ale i novou krev v podobě Ondry Horáka či Olivera Sáluse.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud