7. září 2020 • 13:47

NFL včetně Super Bowlu najdete od nové sezony na českých obrazovkách jinde

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Derby? Bez penalty na Haraslína, Tanko ve Zlíně na hraně, říká KR
SESTŘIH: Sparta - Slavia 0:0. Opatrné derby a vyloučený Preciado
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zápasy severoamerické National Football League (NFL) se od sezony 2020/2021 přesouvají v Česku na stanici Premier Sport. Fanoušci amerického fotbalu se na stanici, která dosud vysílala ostrovní fotbal včetně Premier League dočkají každý hrací týden až pěti přímých přenosů, včetně závěrečného play off a Super Bowlu, který je tradičně nejsledovanější televizní událostí v USA.Sezonu letos odstartuje tzv. NFL Kickoff Game v noci z 10. na 11. září, kdy cestu za obhajobou zahájí Kansas City Chiefs s quarterbackem a nejlépe placeným sportovcem světa Patrickem Mahomesem, soupeřem jim bude Houston Texans. Absolutní vítěz vzejde ze Super Bowlu LV, který se uskuteční 7. února na stadionu Raymonda Jamese v Tampě na Floridě.

Příznivci stále populárnějšího amerického fotbalu se mohou těšit na duely z čtvrtečních Thursday Night Footbal, na tři nedělní atraktivní přenosy včetně Sunday Night Football a tradiční pondělní dohrávku Monday Night Football. Chybět nebude ani magazín NFL Game Day.

„Všechny přenosy jsou s českým komentářem. Spolupracujeme se zkušeným týmem pod vedením Jindřicha Rajchla, který má s americkým fotbalem více než dvacetileté zkušenosti. Při nedělních zápasech nabídneme i atraktivní čas od 19.00 hodin, což věřím, že fanoušci velmi ocení," prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport, v jejíž redakci se budou přenosy komentovat.

Kromě Jindřicha Rajchla najdeme v komentátorském týmu také ostřílené harcovníky Honzu Štieglera, Honzu Dundáčka, Standu Jantoše, ale i novou krev v podobě Ondry Horáka či Olivera Sáluse.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud