25. října 2017 • 07:24

Baseballová Světová série ve 40 stupních: v tílku vyrazila i svůdná Lady Gaga

Autor:
TOP VIDEA
Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal
Lyžování si teď vychutnávám i s rodinou, říká Šárka Strachová Lyžování si teď vychutnávám i s rodinou, říká Šárka Strachová
VŠECHNA VIDEA ZDE

V historickém vedru začala baseballová Světová série. Na stadion Los Angeles Dodgers, kde se teplota blížila 40 stupňům Celsia, vyrazila i spousta celebrit. I zpěvačka Lady Gaga viděla výhru domácího týmu 3:1 nad Houston Astros. Dodgers vedou v sérii 1:0.Ona, herec Dustin Hoffman nebo legendární basketbalista Magic Johnson viděli vítězství Dodgers 3:1, k čemuž přispěl skvělý výkon nadhazovače Claytona Kershawa a dva homeruny.

Hvězdný Kershaw zatím proslul špatnou bilancí v play off, ale letos se mu daří a formu potvrdil i v prvním finálovém zápase MLB. Odházel sedm směn, udělal jedenáct strikeautů a povolil jediný bod. Kershaw se stal prvním nadhazovačem Dodgers od roku 1965, který v zápase Světové série vyautoval jedenáct pálkařů.

Lady Gaga ukázala při příjezdu na Světovou sérii dost...
Lady Gaga ukázala při příjezdu na Světovou sérii dost...

„Aspoň netrvalo dlouho a člověk se brzy dostal do provozní teploty. Házelo se mi skvěle,“ pochvaloval si Kershaw po utkání velké vedro.

Los Angeles dostal do vedení odpalem za bariéru hned první pálkař utkání Chris Taylor a v šesté směně rozhodl dvoubodovým homerunem Justin Turner.

„V takovém horku letí míč mnohem líp. Kdyby bylo o pár stupňů míň, možná by to normálně skončilo v levém poli,“ uvedl Turner.

I nadhazovač Houstonu Dallas Keuchel se po Taylorově homerunu dostal do tempa a do sedmé směny držel domácí zkrátka, ale pak odpálil homerun i Turner. Zápas vyrovnal homerunem ve čtvrté směně třetí metař Astros Alex Bregman.

Utkání trvalo jen dvě hodiny a 28 minut a bylo nejkratší za posledních 25 let. Druhý zápas finálové série na čtyři výhry se hraje dnes znovu v Los Angeles. Za Dodgers bude nadhazovat Rich Hill, Houston postaví své eso Justina Verlandera.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze