Pocta pro baseballisty. Utkání na Kotlářce navštívil velvyslanec USA King | iSport.cz
20. srpna 2018 • 15:58

Pocta pro baseballisty. Utkání na Kotlářce navštívil velvyslanec USA King

Autor:
Americký velvyslanec King na zápase.
TOP VIDEA
UFC v Praze: O2 arena bouří, hlavním tahákem je u fanoušků Pudilová UFC v Praze: O2 arena bouří, hlavním tahákem je u fanoušků Pudilová
Zlín - Bohemians: Sudí ofsajd neviděli, Vacek si obešel Bartošáka i Dostála a zvýšil na 2:0! Zlín - Bohemians: Sudí ofsajd neviděli, Vacek si obešel Bartošáka i Dostála a zvýšil na 2:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Baseballisté Kotlářky Praha se mohou pochlubit velkou návštěvou. Na jejich víkendové utkání s městským rivalem Tempo Titans Praha dorazil americký velvyslanec Stephen B. King, který je sám velkým baseballovým fanouškem a v minulosti byl i aktivním hráčem. Kromě přátelského setkání s hráči i fanoušky zahájil dvouzápasovou sérii slavnostním nadhozem.Americký velvyslanec svým nadhozem přinesl domácímu celku štěstí. Hráči Kotlářky, bojující v nadstavbové části extraligy o účast ve finále, před početným publikem smetli rivala z Tempa v sedmé směně 12:1. V prvním zápase zářil zejména nadhazovač Jan Novák, který potvrdil vynikající formu.

Start druhého zápasu už tak skvělý pro domácí tým nebyl, po několika nepřesnostech a zaváháních v obraně umožnili domácí soupeři v prvních dvou směnách hned čtyři doběhy. I když se podařilo brzy náskok stáhnout, dokázali Titáni vyhrát emotivně napjatý souboj 13:7.

King v průběhu zápasu ochutnal i pivo z provenience bývalého hráče a dlouhodobého příznivce Kotlářky Praha Adama Matušky, který se svým otcem na hřišti představil několik druhů piva z rodinného pivovaru.

Stephen B. King je americkým velvyslancem od loňského roku a dříve pracoval v FBI. Sám se považuje za velkého sportovního fanouška. V letošním roce dělal ambasadora během oslav Harley Davidson.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud