20. srpna 2018 • 15:58

Pocta pro baseballisty. Utkání na Kotlářce navštívil velvyslanec USA King

Autor:
Americký velvyslanec King na zápase.
TOP VIDEA
Sparta slaví 125 let. Stadion na Letné otevřela fanouškům Sparta slaví 125 let. Stadion na Letné otevřela fanouškům
Mladá Boleslav - Liberec: Zradan Lenc! Boleslavští fanoušci (ne)přivítali odchovance vlídně Mladá Boleslav - Liberec: Zradan Lenc! Boleslavští fanoušci (ne)přivítali odchovance vlídně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Baseballisté Kotlářky Praha se mohou pochlubit velkou návštěvou. Na jejich víkendové utkání s městským rivalem Tempo Titans Praha dorazil americký velvyslanec Stephen B. King, který je sám velkým baseballovým fanouškem a v minulosti byl i aktivním hráčem. Kromě přátelského setkání s hráči i fanoušky zahájil dvouzápasovou sérii slavnostním nadhozem.Americký velvyslanec svým nadhozem přinesl domácímu celku štěstí. Hráči Kotlářky, bojující v nadstavbové části extraligy o účast ve finále, před početným publikem smetli rivala z Tempa v sedmé směně 12:1. V prvním zápase zářil zejména nadhazovač Jan Novák, který potvrdil vynikající formu.

Start druhého zápasu už tak skvělý pro domácí tým nebyl, po několika nepřesnostech a zaváháních v obraně umožnili domácí soupeři v prvních dvou směnách hned čtyři doběhy. I když se podařilo brzy náskok stáhnout, dokázali Titáni vyhrát emotivně napjatý souboj 13:7.

King v průběhu zápasu ochutnal i pivo z provenience bývalého hráče a dlouhodobého příznivce Kotlářky Praha Adama Matušky, který se svým otcem na hřišti představil několik druhů piva z rodinného pivovaru.

Stephen B. King je americkým velvyslancem od loňského roku a dříve pracoval v FBI. Sám se považuje za velkého sportovního fanouška. V letošním roce dělal ambasadora během oslav Harley Davidson.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze