Finále MLB v plném proudu, baseballisté Washingtonu ovládli i druhé finále | iSport.cz
24. října 2019 • 07:55

Finále MLB v plném proudu, baseballisté Washingtonu ovládli i druhé finále

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liberec - Mladá Boleslav: Krásná akce! Pešek nabral rychlost, vyhnul se Šedovi a domácí vedli 1:0!
Hoftych: Jsme, kde jsme chtěli být. Důležitý bude teď los
VŠECHNA VIDEA ZDE

Baseballisté Washingtonu vyhráli i druhý zápas Světové série. Nationals zdolali v Houstonu domácí Astros vysoko 12:3 a při své premiéře ve finále MLB jsou v sérii hrané na čtyři výhry v polovině cesty k titulu."Ještě nemáme nic jistého. Teď jedeme domů, máme v kapse dvě výhry, ale pořád musíme hrát skvělý baseball," řekl druhý metař Howie Kendrick.

Vyrovnaný stav 2:2, který platil od první směny, ukončil v sedmém dějství homerunem chytač Kurt Suzuki. Washington ve stejné směně přidal dalších pět bodů, tři udělal v osmé a jeden v závěrečné deváté. V Houstonu tak ovládl oba zápasy a má šanci ukončit sérii v domácím prostředí, kde jsou od pátku v plánu teoreticky až tři zápasy v řadě.

Další souboj nadhazovačů vyhrál Stephen Strasburg, kterému sice Alex Bregman odpálil v první směně dvoubodový homerum, ale další body do konce šesté směny už nepovolil. I hvězda Houstonu Justin Verlander musela na úvod po dvoumetovém odpalu Victora Roblese strávit dva body a pak byla pět směn pevná.

Suzuki, kterému se v play off na pálce nedařilo, ale odpálil Verlanderovi homerun na úvod sedmé směny a po metě zdarma byl nadhazovač střídán. Při obsazených metách dvakrát nezahrál dobře třetí metař Bregman a Washington skóroval.

"Nats nás v koncovce přehráli. Přijeli do našeho chrámu a předvedli dva skvělé zápasy. Musíme se z toho vzpamatovat," řekl manažer Astros AJ Hinch.

Strasburg se radoval ze své první výhry ve Světové sérii, zatímco Verlander přes všechny své rekordy prohrál ve finále MLB už popáté.

Světová série, finále baseballové MLB - 2. zápas:
Houston - Washington 3:12, stav série 0:2.

Baseballisté Washingtonu vyhráli i druhý zápas finále MLB
Baseballisté Washingtonu vyhráli i druhý zápas finále MLB

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud