Unikátní dárek k Vánocům? Členství v dostihovém klubu s Váňou! | iSport.cz
14. prosince 2016 • 15:06

Unikátní dárek k Vánocům? Členství v dostihovém klubu s Váňou!

Autor:
TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle může být opravdové vánoční překvapení! Veřejnosti otevřený Dostihový klub iSport.cz, který si od trenéra Josefa Váni pronajímá překážkového koně Theophila, nabízí speciální vánoční certifikáty na členství na příští sezonu. Klub má za sebou premiérový rok, v němž se stal historicky nejpočetnějším dostihovým syndikátem v zemi.CO JE DOSTIHOVÝ KLUB ISPORT.CZ

Veřejnosti otevřený dostihový klub, který si klade za cíl vlastnit jednoho či více dostihových koní a umožnit tak členům za minimální roční poplatek prožívat pocity majitelů závodních koní. Klub zahájil činnost na podzim 2015 a v současnosti si pronajímá hnědáka Theophila od majitele a trenéra Josefa Váni, u Jockey Clubu byla registrována stáj Dostihový klub iSport-Váňa.

KDO JE THEOPHILOS

Nadějný překážkový kůň bujné povahy, kterého trenér Váňa postupně připravuje na možný budoucí start ve Velké pardubické. Je bujné povahy, často divočí už v paddocku. V letošním prvním dostihu v červnu shodil jezdce Boekhouta na třetí překážce, v dostihu pokračoval sám, přeskočil bariéru a skončil na travnaté tribuně mezi diváky, kde ho odchytil žokej Petr Foret. Další tři dostihy už dokončil, jednou vyhrál, jednou skončil čtvrtý a sezonu uzavřel druhým místem v prestižním Poplerově memoriálu v den Velké pardubické.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Podrobné informace jsou na internetových stránkách klubu www.dkfans.cz. Pro sezonu 2017 se prodávají individuální členství za 1500 korun, párové členství za 2000 korun a rodinné členství za 3000 korun. Z peněz se hradí pronájem či nákup klubových koní a náklady na jejich provoz.

Certifikát dostihového klubu iSport.czCertifikát dostihového klubu iSport.cz

JAKÉ VÝHODY PŘINÁŠÍ ČLENSTVÍ

Především jde o schůdnou cestu, jak zažít pocity majitele dostihových koní za dostupnou částku. Každý z členů sleduje kariéru klubového koně zblízka, dostává pravidelné podrobné informace o jeho přípravě, po dohodě s organizátory se před každým dostihem klubového koně dostane do paddocku, v případě úspěchu se účastní vítězného ceremoniálu. Klub také několikrát ročně pořádá návštěvy Váňových stájí v Mlýncích a Bohuslavi na Karlovarsku. V budoucnosti může klub spolupracovat i s dalšími trenéry, záleží jen na počtu členů a rozsahu finančních prostředků. Další informace na mailu dostihovyklub@seznam.cz.

CO ŘÍKÁ JOSEF VÁŇA

„V podstatě je to kopírování normálního dění na západě. Tam jednoho koně vlastní tři sta lidí, všichni se přijedou podívat na jeho závod. Pokud se jim s koněm podaří uspět, tak to náležitě oslaví. A pokud se jim nepodaří uspět, tak to taky náležitě oslaví. Podle mě to účel splnilo. Je to supr a doufám, že bude lidí ještě víc. Když to půjde dobře, s Theophilem bych chtěl na podzim skončit v Ceně Labe, nebo Ceně Vltavy. Na Velkou bych klidně rok počkal.“

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud