Unikátní dárek k Vánocům? Členství v dostihovém klubu s Váňou! | iSport.cz
14. prosince 2016 • 15:06

Unikátní dárek k Vánocům? Členství v dostihovém klubu s Váňou!

Autor: nit
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Barcelona - Bayern 2:8. Brutální debakl! Německý tým je v semifinále
Nejlepší přestupová období historie: Kdy se nejvíc zaskvěly Barca nebo AC Milán?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle může být opravdové vánoční překvapení! Veřejnosti otevřený Dostihový klub iSport.cz, který si od trenéra Josefa Váni pronajímá překážkového koně Theophila, nabízí speciální vánoční certifikáty na členství na příští sezonu. Klub má za sebou premiérový rok, v němž se stal historicky nejpočetnějším dostihovým syndikátem v zemi.CO JE DOSTIHOVÝ KLUB ISPORT.CZ

Veřejnosti otevřený dostihový klub, který si klade za cíl vlastnit jednoho či více dostihových koní a umožnit tak členům za minimální roční poplatek prožívat pocity majitelů závodních koní. Klub zahájil činnost na podzim 2015 a v současnosti si pronajímá hnědáka Theophila od majitele a trenéra Josefa Váni , u Jockey Clubu byla registrována stáj Dostihový klub iSport-Váňa.

KDO JE THEOPHILOS

Nadějný překážkový kůň bujné povahy, kterého trenér Váňa postupně připravuje na možný budoucí start ve Velké pardubické. Je bujné povahy, často divočí už v paddocku. V letošním prvním dostihu v červnu shodil jezdce Boekhouta na třetí překážce, v dostihu pokračoval sám, přeskočil bariéru a skončil na travnaté tribuně mezi diváky, kde ho odchytil žokej Petr Foret. Další tři dostihy už dokončil, jednou vyhrál, jednou skončil čtvrtý a sezonu uzavřel druhým místem v prestižním Poplerově memoriálu v den Velké pardubické.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Podrobné informace jsou na internetových stránkách klubu www.dkfans.cz. Pro sezonu 2017 se prodávají individuální členství za 1500 korun, párové členství za 2000 korun a rodinné členství za 3000 korun. Z peněz se hradí pronájem či nákup klubových koní a náklady na jejich provoz.

Certifikát dostihového klubu iSport.czCertifikát dostihového klubu iSport.czFoto iSport.cz

JAKÉ VÝHODY PŘINÁŠÍ ČLENSTVÍ

Především jde o schůdnou cestu, jak zažít pocity majitele dostihových koní za dostupnou částku. Každý z členů sleduje kariéru klubového koně zblízka, dostává pravidelné podrobné informace o jeho přípravě, po dohodě s organizátory se před každým dostihem klubového koně dostane do paddocku, v případě úspěchu se účastní vítězného ceremoniálu. Klub také několikrát ročně pořádá návštěvy Váňových stájí v Mlýncích a Bohuslavi na Karlovarsku. V budoucnosti může klub spolupracovat i s dalšími trenéry, záleží jen na počtu členů a rozsahu finančních prostředků. Další informace na mailu dostihovyklub@seznam.cz.

CO ŘÍKÁ JOSEF VÁŇA

„V podstatě je to kopírování normálního dění na západě. Tam jednoho koně vlastní tři sta lidí, všichni se přijedou podívat na jeho závod. Pokud se jim s koněm podaří uspět, tak to náležitě oslaví. A pokud se jim nepodaří uspět, tak to taky náležitě oslaví. Podle mě to účel splnilo. Je to supr a doufám, že bude lidí ještě víc. Když to půjde dobře, s Theophilem bych chtěl na podzim skončit v Ceně Labe, nebo Ceně Vltavy. Na Velkou bych klidně rok počkal.“

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud