TOP VIDEA
Liberec - Slavia: Stoch krásně technicky obstřelil zeď, sešívaní vedou 1:0! Liberec - Slavia: Stoch krásně technicky obstřelil zeď, sešívaní vedou 1:0!
SE SIMONOU... a Patrikem Bartošákem v tetovacím salonu. Sledujte na O2 TV SPORT! SE SIMONOU... a Patrikem Bartošákem v tetovacím salonu. Sledujte na O2 TV SPORT!
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z CHORVATSKA | Odehrál největší zápas své kariéry. Z pozice pravé spojky nasázela dvoumetrová házenkářská spojka Stanislav Kašpárek do španělské brány pět gólů, nejvíc z týmu. Z jeho strany to propadák nebyl, týmový ano. Česká veřejnost aspoň objevila mladého šutéra, přes sezonu ukrytého v maďarském klubu Balatonfüredi. „Prohrát o sedmnáct, to je dost. Čekali jsme přijatelnější výsledek,“ doznal Kašpárek po školení od Španělsku při vstupu na EURO.V první půli se vám hodně dařilo, co?
„Ty jo, to ani nevnímáte v ten moment… Buď to vyjde na mě, nebo na někoho jiného. Jsem rád, že se mi ze začátku dařilo. Ve druhém poločase už jsem branky nedával, přestalo se mi dařit. Brankář Corrales mi chytl pár střel, pak už jsem si nevěřil. Z toho pramenily ty chyby. Možná v tom byla i trošku únava. Chtělo by to hrát více agresivně.“

Počítal jste, že dostanete takovou důvěru?
„Upřímně, nepočítal. Ale když se z úvodu chytíte, hraje se vám líp a dostanete na hřišti víc času. Kluci to hráli v první půlce na mě. Kdyby se sešlo všechno, od brankářů až po útok, tak je to hratelné. Jenže Španělé jsou extra tým. Ve druhé půli už tomu chyběl z naší strany elán, energie. Když nejste v kontaktu a prohráváte o patnáct gólů, je vždycky obtížné se vymotivovat k lepšímu výkonu.“

Jak se vám líbila atmosféra?
„Super, rád hraji před hodně lidmi. Čeští fanoušci vytvořili parádní kulisu. Takovou atmosféru jsem ještě v kariéře nezažil. Nedá se to s ničím srovnat. Na Veszprém přijde v Maďarsku taky hodně lidí, ale tak vyhecovaný zápas s natolik kvalitním soupeřem jsem dosud nehrál. Španělští hráči jsou o dva levely výš než my. Věřím, že na ten výsledek zapomeneme a proti Dánsku, což je stejně silný soupeř, to bude lepší.“

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze