25. října 2021 • 19:52

Vémola zpět jako moderátor! Startuje nová série sledované Karlos show

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slovácko - Plzeň 1:2. Body pro Viktorii, dva neuznané góly
Slovácko - Plzeň: Beauguel razantně zavěsil za Nguyena, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Já se vrátím! Heslo, které s klidem může používat i český Terminátor Karlos Vémola. Do klece se navracel po těžkých zraněních už několikrát a hodlá to brzy zopakovat. Nyní ale hlásí comeback i coby moderátor. Ve středu se totiž v pražském klubu Goldfingers rozjíždí natáčení další série pořadu Karlos show. „Těším se na to moc, předcházelo tomu hodně plánovaní a velké přípravy, aby se to zase posunulo o kus dál,“ říká hlavní muž talk show, jejíž nejúspěšnější díly překračovaly půlmilionovou sledovanost.V únoru 2020 se natáčely první díly unikátního pořadu Karlos show. Podobný formát moderovaný bojovníkem neexistuje, Karlos Vémola tak odstartoval zcela mimořádnou etapu. A velice úspěšnou. Dokonce i přes komplikace způsobené koronavirem. Ať už se natáčelo s diváky v sále nebo bez, na sledovanost si unikátní talk show stěžovat nemohla.

Velký zájem

Nejúspěšnější díly dokonce překračovaly půlmilionová zhlédnutí. Není divu, mezi hosty se objevily i slavné osobnosti jako Miroslav Donutil, Jiří Krampol, Marpo, Michal Suchánek, Richard Genzer a mnozí další. Aktéry pořadu byli ale především sportovci, a to i legendy jako Antonín Panenka, Gabriela Soukalová, Roman Šebrle, Imrich Bugár a další. První série měla celkem 33 epizod.

Super-úspěšná poradna

Karlos show můžete najít i na platformě YouTube, kde tři nejsledovanější díly v součtu výrazně překračují milion zhlédnutí. Nejúspěšnější epizodou ale byla tzv. „manželská poradna“, tedy unikátní vysílání, v němž herec a moderátor Jan Kraus pomáhal dát dohromady vztah Vémoly s partnerkou Lelou Ceterovou, kteří tehdy prožívali krizi. A možná že i slavný bavič má skutečně podíl na tom, že se populární pár dal znovu dohromady a na cestě je už jejich druhé společné dítě.

Atypický trash talk

Novou sérií chtějí autoři pořadu, v čele s Vémolou, atakovat nejen ve sledovanosti ještě vyšší mety. „Těším se na to moc, předcházelo tomu hodně plánovaní a velké přípravy, aby se to zase posunulo o kus dál, aby to bylo lepší,“ říká gladiátor a moderátor v jedné osobě. „Sérii zahájíme dvěma díly, na které se mimořádně těším. První bude na téma MMA a jsem jako zápasník rád, že díly, v nichž vystupují bojovníci, patří k těm nejsledovanějším.“

Hosty úvodního natáčení druhé série budou ve středu dva velcí rivalové, kteří už spolu před lety zápasili, a brzy je čeká velká odveta: Petr „Monster“ Kníže a David „Růžový Panter“ Kozma. Oba válečníci si v Karlos show zkusí unikátní formu trash talku.

Silný příběh

„A do druhého dílu se nám podařilo sehnat olympionika Lukáše Rohana a paralympionika Davida Drahonínského,“ prozrazuje Vémola sestavu druhé části nadcházejícího natáčení, pokaždé se totiž realizují dvě epizody. „Myslím si, že až lidi uslyší obrovský příběh Davida, který vyhrál zlato pro svého tátu, tak je to dostane.“

Chcete-li být součástí natáčení, které se uskuteční tuto středu (27. října) v klubu Goldfingers Prague (budova hotelu Ambassador) na Václavském náměstí, objednejte si vstupenky za zvýhodněné ceny na portálu: www.championtour.eu.

LÍSTKY NAKUPUJTE ZDE >>>

KARLOS SHOW: Líčení, stres, diety. Soukalová a Šebrle bavili u Vémoly

KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down

KARLOS SHOW: Narozeninová párty pro Vémolu s Lelou, Krampolem, Bugárem a třemi prezidenty

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud