Vémola: Teď musím porazit Végha, přes Peštu cesta do UFC nevede | iSport.cz
Ondřej Němec
7. srpna 2019 • 04:50

Vémola: Teď musím porazit Végha, přes Peštu cesta do UFC nevede

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Návraty reprezentantů: Pražská “S” cílí na velká jména
Sparta trénuje na ledě už i s Horákem. Bude na něj spoléhat. Koho chce do lajny?
VŠECHNA VIDEA ZDE

V souboji s Brazilcem Henriquem da Silvou předvedl jednoznačnou dominanci, přesto si Karlos Vémola během zápasu od některých diváků vysloužil pískot, protože „nedoručil“ ukončení před limitem, jak sliboval. I do budoucna se ale ve svých odhadech nehodlá krotit. „Budu si pořád klást vysoké cíle. Žene mě to dopředu. Myslím si, že mi to nevyšlo proto, že jsem od Brazilce čekal větší srdce,“ prozrazuje Vémola v pořadu Fight!Velmi dobře si uvědomuje, jak je pro něj podpora publika důležitá. Karlos Vémola totiž ví, že jen díky divákům se MMA stává fenoménem. „Jsem ohromně vděčný fanouškům, že náš sport tak podporují a díky nim je tam, kde je,“ říká vážně český Terminátor. O to víc ho mrzí, že jsou stále kritici, kteří nejsou spokojeni s jeho úspěchy a snaží se je zpochybňovat.

„Je to pořád dokola. Byl tady Petr ‚Píno‘ Ondruš, veliké haló, jak mě porazí. Ukončil jsem ho v prvním kole, jednoznačně. Nemluvilo se o ničem jiném než, že chce odvetu. Porazil jsem Kincla, a zase chtěl odvetu. Teď zase vykřikuje Viktor Pešta,“ podivuje se Vémola nad novou výzvou na souboj. „Ten si to vůbec nezaslouží, bude to to samé. Dostane namláceno a nebude se mluvit o ničem jiném než o odvetě. Je to pořád dokola, někoho porazím, a ne, že bych dostal uznání, začne se mluvit o tom, že to byla náhoda.“

Karlos Vémola (vpravo) během rozhovoru pro pořad Fight!
Karlos Vémola (vpravo) během rozhovoru pro pořad Fight!

Ať už se styl boje nejpopulárnějšího bijce líbí nebo ne, výsledky má nesporné. Z posledních 19 zápasů 18 vyhrál. Nasbíral jedenáct vítězství v řadě, naposledy prohrál v dubnu 2015 se Švédem Jack Hermanssonem, který úspěšně bojuje v UFC, kam se Vémola chce stále vrátit.

„Pro mě je zápasnicky velice důležité, abych porazil Attilu Végha a hned poté se utkal ve váze do 84 kil s nějakým velikým světovým jménem. Slíbil jsem fanouškům, že se dostanu do UFC, přes Peštu tam cesta nevede,“ dodává rezolutně v první části rozhovoru pro pořad Fight!, který se natáčel v prodejně, kde si Vémola nechává šít obleky na míru pro oslavu významných okamžiků. A těší se na další. 

Podívejte se na první část rozhovou ve VIDEU. Druhou část interview budeme publikovat do konce týdne. 

Nabroušený Vémola: Teď musím porazit Végha, přes Peštu cesta do UFC nevede

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud