Vémola a Procházka: jak vypadalo setkání dvou MMA veličin | iSport.cz
14. července 2020 • 12:50

Gratulace jak sviňa! Vémola překvapil Procházku, řešili party i rukavice

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
SESTŘIH: Manchester City - Real Madrid 2:1. V hlavní roli Gabriel Jesus. Zidane a spol. končí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vycházející hvězda UFC Jiří „Denisa“ Procházka navštívil v úterý redakci deníku Sport a iSport.cz. A český hrdina, na kterého po triumfálním debutu ve slavné organizaci hledí celý zápasnický svět, se dočkal jednoho překvapení. Pogratulovat mu dorazil i Karlos Vémola - první Čech, který se v UFC objevil, a neúnavný propagátor MMA.„Gratulace jak sviňa!“ zahalekal Vémola na Jiřího Procházku a potřásl mu rukou. „Začni si zvykat, teď tě budou do Prahy volat na rozhovory furt,“ smál se „Terminátor“ nastupující české hvězdě.

Ze zápasu s Volkanem Oezdemirem Vémolu zajímala zvláštní úprava rukavic. „Rovnal sis ji, bolela tě ruka nebo něco?“ ptal se Procházky. „Tímhle jsem se startoval, musel jsem pořád držet tu energii. Mám v tom už takové svoje techniky,“ prozradil Procházka svému předchůdci v UFC.

Úspěšný zápasník MMA Jiří "Denisa" Procházka se v redakci Sportu potkal s dalším bojovníkem Karlosem Vémolou
Úspěšný zápasník MMA Jiří "Denisa" Procházka se v redakci Sportu potkal s dalším bojovníkem Karlosem Vémolou

Český „Terminátor“ si také všiml, že komornější atmosféra haly bez fanoušků pomohla týmové komunikaci. „Jak je tam míň lidí, tak je vás i víc slyšet,“ obracel se na dvojici Procházkových trenérů Vémola. „V zápase vás vnímal, dokonce jsi i odpovídal, když tě trenér vyp***,“ smál se bijec a zajímal se i o koronavirová opatření.

Dozvěděl se tak, že nebyla ani žádná afterparty. „Všechen personál i třeba v hotelu měl masky a pláštěnky, v autobuse jsme jezdili my tři sami,“ popisoval trenér Jaroslav Hovězák.

Vémola pak setkání využil i k tomu, aby Procházku pozval do své KARLOS SHOW, v níž by rád uvítal MMA zápasníky. „Ty, Attila Végh a David Dvořák,“ plánoval. „A po vás si tam pozvu Babu Jagu, aby to mělo trochu koule,“ smál se.

Procházka po triumfu v UFC odpovídal čtenářům: Je mi jedno, kdo bude další!

Procházka rozbil pro štěstí skleničku o hlavu

Procházka je po velkolepé premiéře v UFC zpátky v Praze

Vstoupit do diskuse
2
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud