8. prosince 2017 • 12:52

Uškrcený Ondruš o Vémolovi: Měl jsem přehnaný respekt a nebylo z čeho

Autor: ,
TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Při čtvrteční oslavě českého MMA na galavečeru XFN 6 v O2 areně uzmul Petr "Píno" Ondruš nevděčnou roli. Byl hlavním tahákem, při nástupu ho ale v rodném městě fanoušci vybučeli a následně při zlatém hřebu večera prohrál s Karlosem "Terminátorem" Vémolou. Ten ho 20 sekund před koncem prvního pětiminutového kola uškrtil. "Bylo tam jednoduše moc chyb," mrzelo v rozhovoru pro TV iSport Ondruše, pro kterého šlo zřejmě o poslední zápas v kariéře.Ondruš se v zápase představil po třech letech a po jeho skončení uznal kvality vítěze. "Jsem trochu naštvaný, protože si myslím, že jsem měl natrénováno, abych Karlose utahal. Bohužel to nevyšlo, jak jsem chtěl. Karlos má obrovské zkušenosti, dvakrát mě načapal, nevychytal jsem jeho takedown. Pak mi nasadil škrcení a je docela silný, aby to utáhl," komentoval průběh zápasu Ondruš.

"Byla tam spousta chyb, neposlouchal jsem svůj roh. Teda poslouchal, ale ty věci nedělal. Kdybych mu kopal kolena zespodu nahoru, mohlo to dopadnout úplně jinak. Měl jsem strach z jeho síly, která ale nebyla až tak veliká, z čehož jsem byl zaskočený. V tom byl můj největší problém, měl jsem respekt a až pak na konci jsem zjistil, že není z čeho," mrzelo Ondruše.

Petr "Píno" Ondruš po prohře: Měl jsem přehnaný respekt a nebylo z čeho
720p 360p

Několikanásobný mistr Evropy a světa v kickboxu také zalitoval, že nevěděl, že do konce prvního kola chybí 20 sekund. "To bych asi vydržel, neslyšel jsem informace ze svého rohu, mohl za to hlasitý aplaus, je to škoda," přiznal sedmatřicetiletý bojovník.

Pro Ondruše čtvrteční prohra podle všeho znamená konec aktivní kariéry. "Tak na 90 procent to byl můj poslední zápas v MMA, těch deset procent si ještě nechám otevřených, ale neplánuji nějakou velkou budoucnost. Jsem starej, je mi 37 let. Mám přerážený ruce z kickboxu, za sebou nějakých 120 zápasů, už se chci věnovat své snoubence a rodině a vést normální a spokojený život," řekl Ondruš.

Překvapením, notně bolestivým, bylo pro Ondruše přijetí od fanoušků v O2 areně. "Jsem Pražák a říkal jsem si, že by většina mohla fandit mně, když se to konalo v Praze. Taky proto, že jsem z nás dvou byl ten méně rejpavější, ale bylo to přesně naopak. Vnímal jsem to dost," přiznal tzv. „Píno“, kterého jinak atmosféra se sedmi tisíci příznivců na tribunách nadchla. "Bylo to skvělé, v našem sportu chybí peníze a takovéto akce pomůžou je získat."

A jak to má Ondruš s Vémolou nyní, otupil vzájemný zápas hrany? No, na pivo spolu asi nepůjdou... "No, já nevím, samozřejmě můj názor na toho člověka je dál podobný. Jako soupeře a jako sportovce ho uznávám, má svoje kvality, bezpochyby je to vidět. Ale jako člověk mi nesedí, dám si s ním klidně pivo, pokecám o zápase a to je tak všechno."

CELÝ FIGHT Vémoly a Ondruše: Terminátor uškrtil svého soupeře na konci kola
720p 360p

Karlos Vémola slaví s týmem výhru v hlavním taháku XFN 6
Karlos Vémola slaví s týmem výhru v hlavním taháku XFN 6

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze