TOP VIDEA
SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu
ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | VIDEO | Britský hrdina Bradley Wiggins neztrácel mnoho času ani při silniční časovce, kterou ve středu vyhrál, ani s oslavami. V centru Londýna slavil sedminásobný olympijský medailista až do čtvrtečního rána a do úplného odpadnutí.„To byl den, opilý namol a ohromený všemi vzkazy. Děkuji všem,“ napsal Wiggins na svůj twitterový účet.

S kladným vztahem k vodce s tonikem se nedávný vítěz Tour de France a nyní již čtyřnásobný olympijský vítěz Bradley Wiggins vždy hrdě hlásil, i když v poslední době prý její pití omezil. To ale patrně nebyl případ veselé středeční noci, kdy slavil vstup mezi naprosté olympijské legendy.

Pařit vyrazil napřed do restaurace pod širým nebem nedaleko katedrály Sv. Pavla, později se přesunul do Miltre Pubu naproti Hampton Court Palace, kde časovku vyhrál.

Britský cyklista prokázal své kvality i na olympiáděBritský cyklista prokázal své kvality i na olympiádě
Vodku s tonikem si dal i jako „vyproštovák“ i následující ráno na tiskové konferenci. Tu zvládl s naprostým přehledem, bez známek společenské únavy, pouze mluvil lehce zastřeným hlasem.

Britský tisk už se předhání v superlativech na adresu cyklisty, který se prý postaral o nezapomenutelný den v celých britských dějinách. Wigginse rovnou pasuje do rytířského stavu, což se ostatně dá brzy očekávat.

Jednatřicetiletého cyklistu to však nevzrušuje, titul Sir podle vlastních slov rozhodně užívat nehodlá. „Sir Wiggo? To nezní moc dobře, ne?“ uvedl.

„I když by byla pocta něco takového obdržet, myslím, že bych to stejně nikdy nepoužíval. Schoval bych to do šuplíku. Vždycky budu jenom Brad,“ dodal sedminásobný olympijský medailista.

Wiggins si svůj úspěch náležitě vychutnal
Wiggins si svůj úspěch náležitě vychutnal

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze