TOP VIDEA
Sparta - Opava: Kanga poslal Letenské do vedení 1:0. Skákavá střela prošla za Šroma Sparta - Opava: Kanga poslal Letenské do vedení 1:0. Skákavá střela prošla za Šroma
SESTŘIH: Zlín - Mladá Boleslav 3:2. Zlín otočil 0:2 a zdolal Boleslav
SESTŘIH: Zlín - Mladá Boleslav 3:2. Zlín otočil 0:2 a zdolal Boleslav
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | VIDEO | Britský hrdina Bradley Wiggins neztrácel mnoho času ani při silniční časovce, kterou ve středu vyhrál, ani s oslavami. V centru Londýna slavil sedminásobný olympijský medailista až do čtvrtečního rána a do úplného odpadnutí.„To byl den, opilý namol a ohromený všemi vzkazy. Děkuji všem,“ napsal Wiggins na svůj twitterový účet.

S kladným vztahem k vodce s tonikem se nedávný vítěz Tour de France a nyní již čtyřnásobný olympijský vítěz Bradley Wiggins vždy hrdě hlásil, i když v poslední době prý její pití omezil. To ale patrně nebyl případ veselé středeční noci, kdy slavil vstup mezi naprosté olympijské legendy.

Pařit vyrazil napřed do restaurace pod širým nebem nedaleko katedrály Sv. Pavla, později se přesunul do Miltre Pubu naproti Hampton Court Palace, kde časovku vyhrál.

Britský cyklista prokázal své kvality i na olympiáděBritský cyklista prokázal své kvality i na olympiádě
Vodku s tonikem si dal i jako „vyproštovák“ i následující ráno na tiskové konferenci. Tu zvládl s naprostým přehledem, bez známek společenské únavy, pouze mluvil lehce zastřeným hlasem.

Britský tisk už se předhání v superlativech na adresu cyklisty, který se prý postaral o nezapomenutelný den v celých britských dějinách. Wigginse rovnou pasuje do rytířského stavu, což se ostatně dá brzy očekávat.

Jednatřicetiletého cyklistu to však nevzrušuje, titul Sir podle vlastních slov rozhodně užívat nehodlá. „Sir Wiggo? To nezní moc dobře, ne?“ uvedl.

„I když by byla pocta něco takového obdržet, myslím, že bych to stejně nikdy nepoužíval. Schoval bych to do šuplíku. Vždycky budu jenom Brad,“ dodal sedminásobný olympijský medailista.

Wiggins si svůj úspěch náležitě vychutnal
Wiggins si svůj úspěch náležitě vychutnal

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze