6. prosince 2017 • 16:33

Ruský bojkot nebude! Kdo chce, ať na olympiádu jede, pravil Putin

Autor:
TOP VIDEA
Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak už je to jasné, ruští sportovci dostávají od vedoucích činitelů země zelenou pro start na olympijských hrách v Pchjongčchangu. Prezident Ruské federace Vladimir Putin před chvílí oznámil, že se do záležitostí sportovců nebude vláda vměšovat.„Není žádných pochyb o tom, že nebudeme vyhlašovat jakoukoli blokádu, nebudeme bránit našim olympionikům v účasti na Hrách, pokud se kdokoli z nich bude chtít zúčastnit osobně,“ cituje Putina agentura R-Sport.

Ruští sportovci dostali v úterý od MOV plošný zákaz startu na únorových Hrách pod jejich vlajkou kvůli dopingovému skandálu, ovšem při splnění podmínek mohou v Koreji startovat jako neutrální účastníci, pokud prokážou, že nebyli zapleteni do systematického dopingu v zemi.  To by mělo platit i pro hokejový tým sborné, která o účast v turnaji hodně stojí.

Vyloučení Ruska ze ZOH ONLINE>>>

 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Olympiáda v Pchjongčchangu: ZOH 2018 na iSport.cz

 
Program a výsledky ONLINE přenosy Češi na olympiádě Medailové pořadí
Zimní olympijské hry v Pchjongčchanguse konají od 9. do 25. února 2018. Celkem se na OH 2018 v Jižní Koreji rozdá 102 sad medailí.

Hokej na ZOH 2018

 
Program zápasů Česká nominace Tabulky a výsledky Stadiony na OH
Systém turnaje: Do čtvrtfinále postoupí přímo vítězové skupin a nejlepší tým z 2. místa. Zbylých 8 mužstev si zahraje o další čtyři místa.
Český program: Česko - USA 3:2sn
Česko - Rusko 0:3
Česko - Kanada 4:6

Eva Samková, Ester Ledecká, Barbora Havlíčková, Veronika Vítková, Ondřej Moravec, Martin Erat, Michal Krčmář, Šárka Pančochová, Martina Sáblíková, Karolína Erbanová, Pavel Francouz

 

 Klasická verze
Mobilní verze