ZOH 2018 | Ruský bojkot nebude! Kdo chce, ať na olympiádu jede, pravil Putin | iSport.cz
6. prosince 2017 • 16:33

Ruský bojkot nebude! Kdo chce, ať na olympiádu jede, pravil Putin

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Kometa: Nevídané! Erat vyhrál buly a poslal puk do prázdné brány při hře šest na tři, 1:4 Sparta - Kometa: Nevídané! Erat vyhrál buly a poslal puk do prázdné brány při hře šest na tři, 1:4
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak už je to jasné, ruští sportovci dostávají od vedoucích činitelů země zelenou pro start na olympijských hrách v Pchjongčchangu. Prezident Ruské federace Vladimir Putin před chvílí oznámil, že se do záležitostí sportovců nebude vláda vměšovat.„Není žádných pochyb o tom, že nebudeme vyhlašovat jakoukoli blokádu, nebudeme bránit našim olympionikům v účasti na Hrách, pokud se kdokoli z nich bude chtít zúčastnit osobně,“ cituje Putina agentura R-Sport.

Ruští sportovci dostali v úterý od MOV plošný zákaz startu na únorových Hrách pod jejich vlajkou kvůli dopingovému skandálu, ovšem při splnění podmínek mohou v Koreji startovat jako neutrální účastníci, pokud prokážou, že nebyli zapleteni do systematického dopingu v zemi.  To by mělo platit i pro hokejový tým sborné, která o účast v turnaji hodně stojí.

Vyloučení Ruska ze ZOH ONLINE>>>

 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Olympiáda v Pchjongčchangu: ZOH 2018 na iSport.cz

 
Program a výsledky ONLINE přenosy Češi na olympiádě Medailové pořadí
Zimní olympijské hry v Pchjongčchanguse konají od 9. do 25. února 2018. Celkem se na OH 2018 v Jižní Koreji rozdá 102 sad medailí.

Hokej na ZOH 2018

 
Program zápasů Česká nominace Tabulky a výsledky Stadiony na OH
Systém turnaje: Do čtvrtfinále postoupí přímo vítězové skupin a nejlepší tým z 2. místa. Zbylých 8 mužstev si zahraje o další čtyři místa.
Český program: Česko - USA 3:2sn
Česko - Rusko 0:3
Česko - Kanada 4:6

Eva Samková, Ester Ledecká, Barbora Havlíčková, Veronika Vítková, Ondřej Moravec, Martin Erat, Michal Krčmář, Šárka Pančochová, Martina Sáblíková, Karolína Erbanová, Pavel Francouz

 

 
Články odjinud


Články odjinud