Fešanda Soukalová nafotila kalendář. Fanoušci ho ale nesmí vidět! | iSport.cz
Ivo Pospíšil
6. ledna 2014 • 13:30

Fešanda Soukalová nafotila kalendář. Fanoušci ho ale nesmí vidět!

TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Liberec - Bohemians: Domácí si berou vedení zpátky, z nádherné akce zakončoval Kuchta, 2:1 Liberec - Bohemians: Domácí si berou vedení zpátky, z nádherné akce zakončoval Kuchta, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO + VIDEO | Jsou mladí, pohlední a úspěšní. A opět ukázali, že je nerozhodí ani blesky fotoaparátů. Ještě před Vánoci se čeští biatlonisté Gabriela Soukalová a Ondřej Moravec zúčastnili focení pro speciální kalendář v limitované edici. Mezinárodní biatlonová unie nyní prezentovala konečný výsledek, který však běžný fanoušek neuvidí. „Užila jsem si to,“ uznala Soukalová. Podívejte se, jak probíhalo natáčení i focení.Uskutečnilo se to ještě před vánoci během Světového poháru v Hochfilzenu. Tři hodiny focení a natáčení doprovodného videoklipu.

A v jedné z hlavních rolí: Gabriela Soukalová a Ondřej Moravec.

Gabriela Soukalová se fotila i ve dvojici s Ondřejem Moravcem
Gabriela Soukalová se fotila i ve dvojici s Ondřejem Moravcem

„Bylo to super. Panovala taková přátelská atmosféra, povídali jsme si i kdo má pro koho jaké dárky na Vánoce a jak je bude kdo trávit,“ vyprávěla zpětně Soukalová.

Když nyní viděla při SP v Oberhofu konečný výsledek, usmála se: „Je to hezké, těší mě, že jsem se toho mohla účastnit.“

Výsledek? Skoro tříminutový videoklip a především kalendář v limitované edici 999 kusů jen pro nejužší členy biatlonové komunity. Jaká škoda!

VIDEO | Podívejte se, jak probíhalo focení

Soukalová se totiž ukázala být jednou z nejzářivějších tváří. Fotila se ve skupince s Darjou Domračevovou a Martinem Fourcadem, a pak dokonce i ve dvojici s reprezentačním kolegou Ondřejem Moravcem.

Celkem je na videoklipu dvaadvacet biatlonistů, mezi nimiž nechyběla ani Kaisa Mäkäräinenová nebo Miriam Gössnerová. „Bylo to příjemné. Zase se ukázalo, že jsme na závodech taková biatlonová rodina,“ dodala vedoucí žena Světového poháru. 

 
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud