5. května 2018 • 20:23

Český biatlon povede dál Hamza. Chce se víc zapojit do řízení IBU

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje LM i na jaře SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje LM i na jaře
AS Řím byl asi zvyklý na jiné podmínky, řekl o výkonu Italů Kovařík AS Řím byl asi zvyklý na jiné podmínky, řekl o výkonu Italů Kovařík
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prezidentem Českého svazu biatlonu bude i v dalším volebním období sedmačtyřicetiletý Jiří Hamza. Rozhodla o tom dnešní valná hromada v Brně. Viceprezidentem pro ekonomiku a marketing zůstal Libor Vlček a pro sportovní část Vlastimil Jakeš."Chceme český biatlon udržet na pozicích posledních let. Pochopitelně i se zaměřením na mládež a trenérské zabezpečení. Opomíjet nechceme ani investice do sportovní infrastruktury. Cílem je také naše výraznější zapojení do mezinárodní biatlonové unie," řekl Hamza ČTK po zvolení.

Biatlonový šéf Hamza v pořadu Overtime: Vyhrožovali mi i zastřelením
720p 480p 360p 240p

Zatím není definitivně dořešeno jmenování nových trenérů a realizačních týmů mužů i žen. "Situace by se měla vyjasnit v průběhu příštího týdne," dodal Hamza.

V nadcházející sezoně se v Novém Městě na Moravě uskuteční dvě velké biatlonové akce. Od 22. do 26. srpna mistrovství světa v letním biatlonu a od 20. do 23. prosince je na programu třetí závod Světového poháru.

Témata:  hromada, Hamza, biatlon, Sport
 
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze