Pljuščenko zešílel! Chce žalovat komentátora za pomluvu | iSport.cz
11. února 2013 • 17:55

Pljuščenko zešílel! Chce žalovat komentátora za pomluvu

Autor: ČTK
TOP VIDEA
DEBATA SPORTU: Předvedla Slavia v Lize mistrů nejlepší výkony z českých klubů? DEBATA SPORTU: Předvedla Slavia v Lize mistrů nejlepší výkony z českých klubů?
SESTŘIH LM: Bayern - Tottenham 3:1. Šlágr ovládl bavorský velkoklub SESTŘIH LM: Bayern - Tottenham 3:1. Šlágr ovládl bavorský velkoklub
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko hodlá zažalovat za pomluvu televizního komentátora, který zpochybnil jeho tvrzení, že podstoupil operaci páteře. Olympijský vítěz z roku 2006 odstoupil kvůli bolestem zad z lednového mistrovství Evropy a jeho trenér Alexej Mišin na konci měsíce oznámil, že se Pljuščenko podrobil v Izraeli operaci ploténky.Izraelská média později informaci zpochybnila s konstatováním, že v místních nemocnicích se žádný pacient jménem Pljuščenko takovému zákroku nepodrobil.

Při víkendových přenosech ze soutěže Čtyř kontinentů prohlásil komentátor Eurosportu Andrej Žurankov, že se domnívá, že třicetiletý krasobruslař žádnou operaci nepodstoupil.

Pljuščenko se nechal před sezonou slyšet, že hodlá s krasobruslením pokračovat a příští rok chce na domácích olympijských hrách v Soči zaútočit na zlato. Zranění ale zatím jeho snahu brzdí.

Ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko chce žalovat televizního komentátora
Ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko chce žalovat televizního komentátora

 
Články odjinud


Články odjinud