Čeští lyžaři vynechají Lillehammer. Neočekáváme výsledek, uvedl trenér | iSport.cz
5. prosince 2019 • 16:55

Čeští lyžaři vynechají Lillehammer. Neočekáváme výsledek, uvedl trenér

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Plzeň - Sparta: Buchtele dohrál! Neudržel nervy a mlátil hokejkou na trestné lavici Plzeň - Sparta: Buchtele dohrál! Neudržel nervy a mlátil hokejkou na trestné lavici
Kvitová je po obratu ve čtvrtfinále Australian Open. Vyzve světovou jedničku Bartyovou Kvitová je po obratu ve čtvrtfinále Australian Open. Vyzve světovou jedničku Bartyovou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští běžci na lyžích včetně Kateřiny Razýmové vynechají o víkendu druhou zastávku Světového poháru v Lillehammeru. Trenéři se drží plánu stanoveného před sezenou a nic na tom nezměnily skvělé výkony Razýmové v zahajovacím dílu seriálu minulý víkend ve finské Ruce. Mezi elitu se Češi vrátí ve švýcarské Davosu, kde se závodí 14. a 15. prosince.V Lillehammeru jsou na pořadu skiatlon a štafety. „Jedná se o disciplíny, v kterých jsme neočekávali výraznější výsledek,“ vysvětlil v tiskové zprávě důvod české absence v norském středisku trenér ženské reprezentace Jan Franc.

Přesto kouč zvažoval změnu. Razýmová si totiž na úvod SP zajela životní výsledky, pátou pozicí se blýskla na klasické desítce a ve stíhačce dojela devátá. „S Katkou jsme se o tom bavili a shodli jsme se, že se budeme držet plánu. To znamená vydat se domů, odpočinout si po náročné minitour a připravit se na Davos a jeden z vrcholů sezony, kterým je Tour de Ski,“ vyjmenoval Franc nejbližší plány.

Část reprezentace absolvuje OPA Cup ve slovinské Pokljuce, kde se pojede sprint volnou technikou a distanční závody stejným stylem.

 
Články odjinud


Články odjinud