15. března 2018 • 14:42

Ledecká poslední závod na prkně vynechá, trápí ji problémy se zády

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0! Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0!
Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední závod Světového poháru ve snowboardingu Ester Ledecká v sobotu vynechá. V německém Winterbergu bude, aby si převzala křišťálový globus za celkové vítězství ve Světovém poháru. Na start sobotního paralelního slalomu ale kvůli zranění zad nepůjde.Ledecká ve čtvrtek ráno nedokončila super-G na lyžařském finále Světového poháru v Aare kvůli  problémům ze zády. Původně ale přesto plánovala, že se sobotního snowboardového závodu zúčastní.

„Mám před sebou pátek a pak jsou teprve závody. Dneska bych to nerozsekávala, protože zítra se můžu cítit o dost líp. Musím se domluvit s týmem. Strašně ráda bych si tam zazávodila, uvidíme, jak se to vyvine,“ líčila Ledecká krátce po konci super-G.
Týmová porada ale rozhodla, že start ve Winterbergu by byl příliš riskantní poté, co se jí při super-G v Aare ozvala záda.

„Ester je trochu bolavá. Jak to tam bylo bumpy (hrbolaté), tak ji chytla záda. Teď jedou do Winterbergu, závodit už tam nebude,“ oznámil Ledecké lyžařský trenér Tomáš Bank. „Ona by hrozně chtěla, ale my jsme řekli, že ne, že se má šetřit.“

Pár hodin po závodě v Aare už Ledecká mířila spolu se servismanem Petrem Kouřilem a fyzioterapeutem Jakubem Markem na letiště v Östersundu, odkud se výprava letecky přesune do Amsterdamu.

„Tam si půjčí auto a pojedou do Winterbergu, večer už bude tam,“ řekl Ledecké manažer Viktor Valta. 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze