11. července 2018 • 13:14

Ledecká v reklamě odpaluje šišky a skotačí ve vodě. Skluz jí neprošel

Autor:
TOP VIDEA
Trenér Slavie Trpišovský: Bordeaux se teď nedaří, chceme toho využít Trenér Slavie Trpišovský: Bordeaux se teď nedaří, chceme toho využít
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Diop měl být vyloučen, Královec přehlédl jeho fauly ZLATÁ PÍŠŤALKA: Diop měl být vyloučen, Královec přehlédl jeho fauly
VŠECHNA VIDEA ZDE

Z dvojnásobné olympijské vítězky Ester Ledecké je po famozním úspěchu na Hrách v korejském Pchjongčchangu reklamní hvězda. Nedávno účinkovala v propagačním klipu, který teď zaplavil české televize. Pro Coca-Colu si zahrála členku odvázané mladé partičky na prázdninách. A pořádně si to užila.Sedla si za volant cool červeného minibusu a k fotce na facebooku připsala: „Jedu na prázdniny!! Krásné léto všem, všem, všem!“

Hvězda korejské olympiády během jara věnovala jeden den natáčení reklamního klipu jednoho ze svých sponzorů. Kolem Brandýsa nad Labem u jezera Lhota jezdila v autě, tancovala, na pláži klackem odpalovala šišky a před rozstřikovačem vody převedla „frajerský skluz“.

„Ten se ale do reklamy nedostal, byla smutná, že tam nebyl,“ usmívá se Ledecké manažer Viktor Valta ze společnosti Sport Invest. „Líbilo se jí to. Byla to sranda. Skákala na surfu do vody, odpalovala šišky. Řešili, kdo to bude dělat, ve scénáři to nebylo. A ona hned: Já! Já! Já! Já! Já!“

Na střípky z natáčení se podívejte na oficiálním facebooku Ester Ledecké.

Odpalování šišek si pak Ledecká hodně užila.

„Šiškovaná. Rozcvička na baseballovou sezonu. Všimněte si hráček v poli. Kdo je na první metě?“ napsala pak na facebook s odkazem na dvě dívky, které v imaginárním hřišti zevlují v plavkách.

Ledecká spolupracuje s Coca-Colou už od předminulé zimy. Po jejím olympijském triumfu její manažeři v současnosti jednají o nové smlouvě. Ve hře jsou i další partneři.

„Něco je už podepsaného, ale partner to uveřejní až na podzim, až se bude blížit sezona. Další smlouva je před podpisem,“ vysvětluje Valta.

Ester Ledecká se do bojových sportů vrhla naplno...
Ester Ledecká se do bojových sportů vrhla naplno...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze