84 stran o zimě: rozhovory s Davidovou i Bankem, dotazníky hvězd, kalendář | iSport.cz
26. listopadu 2020 • 15:49

84 stran o zimě: rozhovory s Davidovou i Bankem, dotazníky hvězd, kalendář

Autor: mag
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Jakub Koreis o dvacítce i Pešánovi: Střelil se do nohy
Teplice - Jablonec: Hrubého dělovka zapadla do sítě, 0:5
VŠECHNA VIDEA ZDE

Venku začíná mrznout, zima přichází. A s ní i speciální rozšířený magazín, který se na 84 stranách věnuje právě nadcházející zimní sezoně. Vévodí mu rozhovor s biatlonovou sympaťačkou Markétou Davidovou, která vedle svého sportu rozebírá i vysněné studium veteriny nebo dětskou roli ve filmu. Proč stále platí, že se jí nelíbí česká jednička? A proč při tréninku poslouchá přednášky? Obsáhlý rozhovor si můžete přečíst už zítra. Plus spoustu dalších zajímavostí.Vedle Davidové přináší Sport Magazín +PLUS i další interview. S někdejším lyžařem Ondřejem Bankem, účastníkem čtyř zimních olympiád, který i po kariéře zůstal svůj. Osobitý. Takhle vysvětluje, proč už není součástí trenérského týmu Ester Ledecké. „Vyměnil jsem pozici trenéra u skoro nejlepší závodnice v historii za to, že učím děti utírat si zadek, ale je to zase další výzva,“ popisuje s úsměvem.

Co dalšího najdete v pátečním Sport Magazín +PLUS

Dotazníky hvězd: Martina Sáblíková, Michal Krčmář, Anna Fernstädtová a další

Téma: Boj s covidem. Jak se s globálním strašákem vyrovnaly v přípravě Ester Ledecká, Martina Sáblíková nebo biatlonisté?

Kalendář sezony: Kompletní přehled Světových pohárů i dalších vrcholných akcí

Příběh: bobista Dominik Dvořák

Představení: Věděli jste, že firma HEAD svoje závodní modely lyžařských bot vyrábí v Česku?

Ve Sport Magazín +PLUS najdete rozhovory s Markétou Davidovou či Ondřejem Bankem...Ve Sport Magazín +PLUS najdete rozhovory s Markétou Davidovou či Ondřejem Bankem...Foto Archiv Sportu

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud