Objevujte osobní království s Krušovicemi | iSport.cz
16. října 2018 • 00:00

Objevujte osobní království s Krušovicemi

Autor:
TOP VIDEA
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
Grygera už odchod Bílka neřeší. Co rozhodlo pro Pivarníka a přijde Vukadinovič? Grygera už odchod Bílka neřeší. Co rozhodlo pro Pivarníka a přijde Vukadinovič?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Království může pro každého znamenat něco jiného. Pro někoho je to parta přátel, se kterou tráví čas, pro jiného je to koníček, kterým žije. Může to být odvaha zkoušet nové věci, prožívat nové zážitky nebo posouvat svůj život kupředu.Objev i ty v sobě „Tvoje království“

Každý má své „KRÁLOVSTVÍ“, ve kterém žije. Nezáleží na tom, jestli jde o sbírání zážitků, překonávání sama sebe, zdolávání výzev nebo užívání si samotného okamžiku. Právě v tom tkví kouzlo života.

Pivovar Krušovice bude vždy tvým věrným parťákem při každé aktivitě, kterou miluješ! Ať už jsi sportovní nadšenec, rád trávíš čas v prostředí nedotčené přírody nebo u jednoho stolu s partou přátel či rodinou. Vždy je to tvůj svět, tvoje království.

Foto 

Ať už se rozhodneš zdolat Mount Everest nebo se potopíš do hlubin Tichého oceánu, nikdy to nevzdáš. Tvůj úspěch, tvoje království!

Pokud nejsi takový dobrodruh, zajdi se s přáteli pobavit na festival nebo společně vyrazte do přírody na piknik. Je jedno, jak velká nebo malá Tvoje království jsou. Jedno máme společné – pivo Krušovice.

Foto 

Ať už tě baví a naplňuje cokoliv, pivovar Krušovice chce být na cestě k Tvému království s tebou!

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud