Manželka záletníka Woodse: Je těhotná!? | iSport.cz
2. dubna 2010 • 14:52

Manželka záletníka Woodse: Je těhotná!?

Autor: spo
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Rousek vs. Forman. Kdo víc ví o sparťanské kabině? SE SIMONOU: Rousek vs. Forman. Kdo víc ví o sparťanské kabině?
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sotva skončilo pozdvižení nad několikanásobnou nevěrou golfové superstar Tigera Woodse, další skandál na sebe nenechal dlouho čekat. Woodsova manželka Elin Nordegrenová je totiž podle amerického týdeníku National Enquirer těhotná!Švédská sexy modelka Elin Nordegren je manželkou Tigera WoodseŠvédská sexy modelka Elin Nordegren je manželkou Tigera WoodseFoto Foto Archiv
Poprvé se Woods s Elin dostali na stránky bulvárních novin svou eskapádou, při které golfista boural nedaleko svého domu – prý prchal před manželkou rozzuřenou jeho údajnou nevěrou.

S ženami a dívkami, které tvrdily, že měly s Tigerem poměr, se po celém incidentu doslova roztrhl pytel. Celkem čtrnáct krásek přesvědčovalo svět, že je záletný Woods potěšil.

A to nejpikantnější teprve přijde – navzdory tomuto opovrženíhodnému (pro dámy) či úctyhodnému (pro pány) číslu je třicetiletá bývalá modelka Elin stále po boku nevěrného sportovce.

Proč? Podle slov reportérů Enquireru za všechno může fakt, že je Elin těhotná! Její bříško má být dokonce zakulacené natolik, že musí nosit volná trička a svetry.

"Má větší břicho, i její chování se změnilo," sdělil týdeníku zdroj blízký Woodsově rodině. "Také si neustále dopřává dobré jídlo, což u ní dříve nebylo zvykem. Jako modelka si hlídala figuru."

Ale ani očekávání třetího Woodsova potomka – pár už má dvě děti, dceru Sam (téměř 3 roky) a syna Charlieho (1 rok) – neznamená, že téma rozvodu bylo zcela smeteno ze stolu.

"Tiger ji zasypává dárky a penězi. Doslova na kolenou ji prosí, aby ho neopouštěla. Ale Elin chce především vidět, že se doopravdy změnil a napravil, jinak k rozvodu dojde," dodal zdroj.


Woods s menželkou.
Woods s menželkou.

 
Články odjinud


Články odjinud