18. ledna 2022 • 13:50

Divočák Kyrgios řádil: ďábelské podání, Ronaldova oslava... A pivo!

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
Chybí levá noha, Červ odsune Krejčího na stopera. Co křídla a základní sestava?
VŠECHNA VIDEA ZDE

S tímhle chlapíkem se prostě nudit nebudete... „Doufám, že všem předvedu show,“ hlásil Nick Kyrgios už před startem Australian Open, do nějž naskočil díky divoké kartě. A nelhal, hned v prvním kole proti Liamovi Broadymu nastřádal tolik pozoruhodných momentů, že by to jiným vystačilo na celou sezonu... Navíc s přehledem postoupil do druhého kola.Měl potvrdit brejk z úvodního gamu, vedl 40:0 a... Nick Kyrgios se místo nadhození míčku nad hlavu sehnul a bleskovým úderem spodem mezi nohama zaskočil nebohého soupeře - Broady return napálil daleko do autu.

A to byl teprve začátek, Kyrgios svůj oblíbený „tweener“ vyšvihl i během hry, třeba když Brita nekompromisně prohodil po dlouhé výměně. Po zápase, který byl pro 26letého australského bouřliváka prvním soutěžním od září, také předvedl oslavu po vzoru Cristiana Ronalda, na niž diváci reagovali sborovým „Siuuu“ stejně jako v případě fotbalové hvězdy.

Kyrgios přitom nemusel mít před fanoušky úplně snadnou pozici. Sice je nejznámějším Australanem na turnaji, jeho vyjádření na podporu nakonec vyhoštěného Novaka Djokoviče ale šla spíš proti proudu. „Lidi, já teda nevím, co jsem vám udělal, ale je to jak v zoo... Úplně jste se vymkli kontrole,“ smál se až 114. muž žebříčku. „Ale jsem super šťastný, že tady mohu znovu být. Je to taková zábava,“ dodával už vážněji.

Nick Kyrgios udělal ze svého úvodního zápasu na Australian Open jednu velkou show
Nick Kyrgios udělal ze svého úvodního zápasu na Australian Open jednu velkou show

Vyhlášený floutek prodělal těsně před Australian Open COVID-19 a nebylo mu prý ideálně, spal až 17 hodin denně. Nebyl si jistý, jestli bude fyzicky připravený. „Byl to těžký týden, ale izoloval jsem se. Byla se mnou moje přítelkyně a měl jsem tolik štěstí, že jsem měl i tenisový kurt a mohl jsem si zapodávat . A - samozřejmě - dneska jsem servíroval k***a skvěle.“

Když se pak podepisoval nadšeným fanouškům, najednou se před ním objevil kelímek s pivem. A po (ne moc dlouhé) chvíli přemýšlení se s chutí napil... Tohle bude ještě zábava.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud