Play-off AutoCont extraligy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tatran Střešovice : Vítkovice - 17. března 2018   15:00

Tatran Střešovice
21:22' Sládeček (Komárek) • 51:42' Meliš (Marek Beneš) • 53:18' Slavík (O. Němeček) • 55:48' Meliš  • 59:13' Meliš (O. Němeček)
5:6
(0:2, 1:1, 4:2 - 0:1)
Stav série: (1:2)
Vítkovice
Vítkovice
07:57' Hájek  (Hrubý) • 14:14' Hubálek  (Hájek) • 26:01' Bräuer   • 41:26' Delong  (Sladký) • 44:20' Delong  (Tokoš) • 69:03' Řezanina  (Hubálek)
František Pangerl a Jiří Šedivý
STODOLA Aréna Střešovice
245 diváků
Vítkovice

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Třetí utkání playoff Tisport Superligy mezi Tatranem a Vítkovicemi končí výhrou hostů 5:6 po prodloužení, stav série 1:2. V první třetině vstřelili jenom hosté góly, konkrétně Hájek s Hubálkem, jenže v 22.minutě snížil na 1:2 Sládeček. Vítkovice ale hrály perfektně a na 1:5 zvýšil Brauer a dvakrát Delong. V 50.minutě stále vedly Vítkovice 1:5, jenže Tatran odvolal brankáře a hned čtyřikrát vstřelil branku. Hattrick vstřelil Milan Meliš a jeden Jakub Slavík. V prodloužení šli na trestnou lavici společně Ullmann a Rýpar a Řezanina toho dokázal využít efektivním zakončením.
69:03'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je LUKÁŠ ŘEZANINA, který doklepl střelu Hubálka za záda Rebra. Asistence: Jakub Hubálek.
68:15'
Mikuláš Komárek se hnal za vítězným gólem, jenže Hubálek se stihl včas vložit do jeho střely. Souček nemusel zasahovat.
67:53'
Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Filip Ullmann – 2 min., Nesportovní chování).
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Josef Rýpar – 2 min., Nesportovní chování).
67:04'
Tokošovu střelu vykopává Rebro do protějšího rohu.
66:40'
Ani jeden z týmů nechce udělat zbytečnou chybu, která by je stála bod v sérii.
65:00'
V polovině prodloužení jsou Vítkovice na míčku, konkrétně Rýpar.
64:46'
Tatran navázal na třetí třetinu a i v prodloužení je lepším celkem.
63:54'
Svačinkovu střelu zakleklnul Sladký.
63:04'
Skákaná střela skoro zaplula za Rebra, ale ten ji naštěstí viděl a z kleku odstrčil na tyčku. Hosté si ale počínali nedovoleně, proto mohl rozehrát Tatran.
62:59'
Utkání mohl rozhodnout Firda, jenže trestuhodně promáchl.
62:13'
Tato série bude ještě velice vyrovnaná. Uvidíme, jestli Vítkovice nebudou litovat, že si vybrali hned ve čtvrtfinále giganta ze Střešovic.
61:51'
Hubálek zkušeně vyvezl míček, Hájek zakončil, jenže jen těsně vedle.
61:21'
Oba celky tentokrát hrají na velkou jistotu, nikdo nechce udělat chybu.
60:01'
Vítkovice vyhrály buly a jsou na míčku.
60:01'
Střely v poslední třetině: Tatran 11 – Vítkovice 8
Sledovali jsme asi nejlepší třetinu tohoto playoff 2018, kdy Vítkovice šli do vedení 1:5, jenže Tatran odvolal brankáře a nakonec dokázal vyrovnat na 5:5 a do konce bojoval o vítězství v základní hrací době. Na řadě je prodloužení.
60:00'
59:36'
Vítkovice jsou v útoku a snaží se ještě rozhodnout v základní hrací době.
59:13'
Tatran právě vstřelil branku!
Autorem branky je MILAN MELIŠ, který neskutečným obratem nejspíš posílá zápas do prodloužení, i když v tomto utkání není vůbec nic jistého. Asistence: Ondřej Němeček.
59:00'
Poslední minuta velice zajímavého utkání, ve kterém jsme viděli opravdu všechno!
58:49'
Komárkovu střelu vypichuje Souček botou pryč.
58:26'
Vítkovice se soustředí pouze na bránění. To se jim může vymstít, protože domácí jsou opět v šesti.
57:48'
Domácí v plném počtu. Ve Stodole se rozhořelo skutečné peklo.
57:38'
Vítkovice zuby nehty drží jednobrankové vedení, i když hrají přesilovou hru.
57:25'
Tatran dominuje, Vítkovice jsou v totální krizi.
56:21'
Hájkovu střelu obětavě pokrývá Němeček.
55:48'
Autorem branky je MILAN MELIŠ, který střílí branku na 4:5, jenže poté se Komárek zapletl s rozhodčími a vyfasoval dvě trestné minuty.
55:48'
Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Mikuláš Komárek – 2 min., Nesportovní chování).
55:43'
Tomáš Sladký sice vyběhl s míčkem do útočné poloviny, jenže poté zasekl a pod tlakem ztratil.
55:11'
Vítkovičtí hráči začínají být nervózní a dohadovat se s rozhodčími.
54:39'
Ondřej Firda se dostal k zakončení, jenže to skončilo pouze na hrudním koši brankáře Rebra, který ihned mizí na střídačku.
53:38'
Po dvou gólech domácích můžeme sledovat jiný Tatran. Plný pohybu, zakončení a vůle.
53:18'
Oddechový čas pro hosty.
53:18'
Tak to ještě budou velké nervy! Autorem branky je JAKUB SLAVÍK, který se prosazuje krásnou střelou. Vítkovice neví co hrát. Asistence: Ondřej Němeček.
52:11'
Střešovice opět v šesti hráčích v poli. Vypadá to, že ještě padne dost branek.
51:42'
Autorem branky je MILAN MELIŠ, který téměř okamžitě snižuje stav utkání na 2:5 díky milimetrově přesné trefě do levé šibenice. Asistence: Marek Beneš.
51:30'
Tatran hraje v šesti hráčích, Rebro na střídačce.
51:20'
Lukáš Řezanina tvrdou prací u mantinelu vybojoval míček a poté faul na svou osobu.
50:51'
Ze standardní situace se pokoušel prosadit Rýpar, nicméně i domácí Martin Mühlfait dokáže zblokovat ránu.
50:27'
Méně než deset minut do konce utkání. Tatran Střešovice prohrává 1:5 a k vyrovnání mu chybí velký kus cesty.
49:39'
Kousek po kousku se hra přesunuje po hřišti, ale skóre se nemění.
48:46'
Tatranu dnes chybí řada hráčů, nejvíc asi kapitán Deutsch, ve formě hrající Vítovec a pracant Svoboda.
48:14'
Slavík přihrál vzduchem na Beneše, jenže ten musel být jak Galante Carlstrom, aby usměrnil letící balonek do branky.
47:53'
Dva hráči Střešovic zbourali za bránou Součka Hubálka, který se hodně rozčiluje na rozhodčí.
47:33'
Jan Kolísko se dostal k další střele, jenže hostující hráči si připisují další úspěšný blok.
46:59'
Hosté zkušeně ovládají celé utkání, mladý domácí tým to dnes lehce nezvládl.
46:00'
Hosté už nemají kam spěchat, a tak v klidu kombinují na své polovině.
45:50'
Firda vybojoval v rohu míček díky faulu Jana Wojnara.
45:29'
Jakub Kolísko se nedokázal dostat ke střele, protože na ose hřiště šli po něm hned tři hráči v modrých dresech.
44:44'
Vítkovice drží balonek a jdou si pro druhou výhru v sérii. Tatran je jak opařený vařící vodou.
44:20'
Oddechový čas pro domácí.
44:20'
Autorem branky je ADAM DELONG, který dostal fantastickou přihrávku od Tokoše a neměl problém usměrnit míček do branky podruhé během dvou střídání. Asistence: Martin Tokoš.
43:49'
Pavel Sládeček si dokázal u mantinelu poradit s rychlovlakem jménem Martin Tokoš.
43:16'
Tomáš Váňa dobrým obranným zákrokem překazil akci Jiřího Besty.
43:04'
Hájek se zapletl se Slavíkem. Hájek chtěl ze souboje odejít, jenže Slavík mu dal nesportovně krosček na záda.
42:23'
Jakub Slavík mohl vystřelit z osy hřiště, jenže udělal zbytečnou kličku navíc, pak mu odebral míček Šebesta.
41:55'
Vítkovice tentokrát hrají velice pečlivě do obrany, první dvě utkání byla pro ně velkou lekcí.
41:26'
Tak to byla další parádní akce Vítkovic! Autorem branky je ADAM DELONG, který celou akci začal, přihrál doleva na Sladkého, který mu nečekaně míček vrátil a mladý reprezentant již neměl problém poslat míček do brány. Asistence: Tomáš Sladký.
40:39'
Tatran uzmul míček na Řezaninovi a peláší do útoku, již není na co čekat.
40:01'
Závěrečné buly vyhrál hostující Ondřej Firda.
40:01'
Střely druhé třetiny: Tatran 9 – Vítkovice 7
Sledovali jsme druhou třetinu, která skončila remízou 1:1, celkově vedou Vítkovice 1:3. Za domácí snížil v 22.minutě Sládeček, nicméně v 27.minutě zvýšil stav utkání o dvě branky Marek Brauer po chybě Gašparíka v rozehrávce. Jak dopadne třetí perioda?
Třetí třetina začne zhruba za deset minut.
40:00'
39:41'
Benešův vyvezený míček mu u Součkovy branky utekl. Další hráči Střešovic se pokoušeli ještě o sehrávku či střelu, ale žádný zamýšlený plán jim nevyšel, jen skončil na florbalkách vítkovických.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:22'
Střešovice jsou v posledních sekundách aktivnější, nicméně Vítkovice bezpečně kontrolují své vedení 1:3 i když nejsou na míčku.
37:54'
Tatran dnes nedokáže těžit z Marka Beneše, který je skvěle bráněn a je po většinu času bez míčku.
37:29'
Tatran zkoušel kombinaci vzduchem, jenže to v playoff nefunguje, neboť se hraje velmi tvrdě a nikdo nemá čas na dlouhé držení míčku na útočné polovině.
36:59'
Po souboji zůstává v rohu u Součkovy branky v kleče Hrubý. Už je na střídačce, kde mu ošetřují oblast krku.
36:03'
Jan Jastřembský se pokusil o střelu příklepem, nicméně málem trefil maskota Tatranu, který zrovna přecházel za brankou Rebra.
35:54'
Rozhodčí Šedivý pískají faul Heřmanského na Bestu.
35:14'
Dnešní utkání sleduje 245 diváků.
34:47'
Rýpar dlouhým pasem našel Tokoše, jenže ten se nedokázal prodrat přes dva dotírající hráče.
34:15'
Hosté využívají toho, že Tatran polevil v napadání a bez problémů si přihrávají na své polovině.
33:33'
Na druhé straně měl dobrou pozici Ullmann, výsledek dopadl stejně, jako v předchozí akci.
33:00'
Krosovka Hrubého mířila sice dobře, ale na druhé straně nebyl připraven nikdo, kdo by střelou ohrozil Rebra.
32:50'
Agilní Ronald Gašparík se dostal na pravém křídle ke střele, nicméně Souček si zkušeně poradil.
32:11'
Lukáš Hrubý potáhl míček až za bránu Rebra, kde konstruktivně přihrává na Tokoše.
31:05'
Jakub Hubálek se krásně dostal přes dva napadající hráče a potvrzuje, že je zaslouženě v širším kádru reprezentace.
30:20'
Petr Brautferger uklidňuje hru, domácí si přihrávají na své polovině hřiště a čekají na chybu Vítkovic.
30:00'
V polovině utkání vedou Vítkovice 1:3 nad pražským Tatranem Střešovice.
29:37'
První domácí formace topila pod kotlem, jenže opět všechny střely byly blokované.
28:37'
A další konflikt. Tentokrát mezi domácím brankářem a vítkovickým Hájkem.
28:28'
Hráči Tatranu začínají čím dál tím víc napadat, stejně jako faulovat.
28:11'
Němeček až příliš důrazný v bránění vítkovického hráče.
27:38'
V posledních sekundách jsme mohli vidět minimálně pět nedovolených zákroků, všechny rozhodčí bez váhání potrestal.
27:02'
A další potyčka. Tentokrát u Součkovy brány, protože jeden z útočníků do něho nešťastně zajel.
26:32'
Hájek se opět dostal k teči, nicméně tentokrát míček přeskočil střešovickou bránu.
26:01'
Autorem branky je MAREK BRÄUER, který odebral míček Gašparíkovi, obešel dva hráče a poté umístil míček přesně k levé tyči. Rebro neměl nárok.
25:43'
Tatran je na míčku, Vítkovice takticky brání až od poloviny hřiště, aby zhustili střed hřiště.
25:03'
Delong se po přihrávce Sladkého pokusil o střelu, jenže Rebro stihl konečky prstů vyrazit za mantinel.
24:29'
Stodola aréna se otřásá v základech. Panuje zde bujará atmosféra.
24:06'
Ladislav Gál se dostal do stoprocentní šance, protože se dostal osamocen až k Rebrovi, jenže ten vytasil parádní zákrok.
23:30'
Střešovice začínají napadat a začíná to nést ovoce. Obránci Vítkovic jsou pod tlakem a dělají zbytečné chyby.
23:12'
Vítkovičtí hráči opět blokují další a další střely a značným dílem tak pomáhají Součkovi.
22:35'
Beneš prostřeluje Šebestu mezi nohami, dobíhající Slavík zřejmě po souboji boří všechno, co mu stojí v cestě. Bohužel to odnesla branka Součka, kterou setrvačností shodil až na mantinel a zapletl se do vnitřní síťky.
22:10'
Kapitán domácích Marek Beneš se provinil útočným faulem.
22:00'
Ronald Gašparík se nedokázal svými finesami prodrat do útoku. Vítkovice jdou střídat.
21:22'
Autorem branky je PAVEL SLÁDEČEK, který dostal parádní přihrávku od Komárka a naprosto osamocený uklízí do odkryté klece. Asistence: Mikuláš Komárek.
21:07'
Josef Rýpar byl až moc aktivní u mantinelu. Rozhodčí Šedivý jednoznačně píská faul.
20:23'
Obrovskou chybu udělal v rozehrávce Slavík, jenže Hájek nedokázal přihrát na volného Řezaninu!
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí Ondřej Němeček.
20:01'
Střely v první třetině: Tatran 9 – Vítkovice 8
Sledovali jsme první třetinu třetího zápasu play off mezi Střešovicemi a Vítkovicemi. Tu vyhráli hostující Vítkovice 0:2 po góle Hájka a Hubálka. Hosté jsou zatím lepší v obranné činnosti, přežili dokonce dvě oslabení, a jdou si pro druhou výhru. Dokáže Tatran ve zbylých třetinách otočit průběh utkání?
Druhá třetina začne zhruba za deset minut.
20:00'
19:21'
Agilní Lukáš Hájek se hnal do dalšího zakončení, jenže akci zbrzdil vynikající Tomáš Svačinka.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:33'
Povede se domácím prolomit gólovou nulu ještě v první třetině?
17:55'
Tatran Střešovice také ubránili své první oslabení skoro bez žádných větších problémů.
17:03'
Mikuláš Komárek se pokusil o vyhození míčku, jenže Hubálek míček zachytil a hosté stále svírají svého soka.
16:40'
Ani Vítkovice nehrají přesilovou hru ideálně. Kromě střely Delonga se k ničemu nedostali.
15:55'
Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Petr Brautferger – 2 min., Sekání).
15:42'
Třetí formace Vítkovic se s velkými problémy nakonec ubránila. Nejvíc jim zatápěl Jiří Kolísko.
15:22'
Domácí borci jsou častěji na míčku, jenže se stále nemohou prosadit přes dobře postavený hráčský val.
14:14'
Krásná kombinace hostů! Autorem branky je JAKUB HUBÁLEK, který dostal po třech rychlých přihrávkách míček do gólové pozice z které se nemýlil. Asistence: Lukáš Hájek.
13:20'
Martin Tokoš jako vždy motá hlavy svým spoluhráčům. Naštěstí je to pro Tatran zatím daleko od brány.
12:37'
Tomáš Svačinka se vydal na útočný výlet, chtěl přihrát před bránu na Marka Beneše, jenže před něho vložil své tělo Jakub Hubálek, který si připisuje důležitý obranný zákrok.
11:48'
Tatran čeká na nějakou chybu hostů v rozehrávce, Vítkovice jsou zatím pozorné.
11:28'
Hra je opět dost vyostřená, stejně jako v prvních dvou utkání.
10:58'
Martin Nehera dobře vybojoval míček a pomalu zakládá další útočnou akci hostů.
10:30'
Ani ta nebyla využita. Vítkovice jsou v plném počtu.
10:04'
Vítkovicím se opět podařilo vyhodit, oba celky jdou střídat. Tatran už má pouze zhruba dvacet sekund přesilové hry.
09:27'
Opět dobrý blok hostů, kteří jsou na oslabení dobře připraveni.
08:55'
Tatran se zatím nedokáže v přesilových hrách trvale usadit u branky Součka.
08:30'
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jan Šebesta – 2 min., Nedovolené vrážení).
07:57'
Autorem branky je LUKÁŠ HÁJEK, který si dobře naběhl a velice přesně tečoval střelu Lukáše Hrubého. Asistence: Lukáš Hrubý.
07:33'
07:19'
Jakub Slavík se dostal k zakončení, nicméně jen těsně vedle minul bránu Lukáše Součka. Tohle byla velká příležitost!
06:54'
Tentokrát Jiří Besta získal pár sekund, celou akci ovšem zakončil útočným faulem a musí se rychle vrátit do obranného postavení.
06:38'
Filip Ullmann se pokusil o střelu tahem, nicméně vítkovický blok to čekal a zaklekl.
05:54'
Tokoš s Delongem získávají pár desítek sekund za brankou Rebra.
05:33'
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Lukáš Hájek – 2 min., Špatné střídání).
05:09'
Jakub Slavík se nedokázal probít přes dobrý obranný val Vítkovic, ovšem domácí Tatran je nadále na míčku.
04:24'
Ke střele se dostal hostující rychlík Martin Tokoš, nicméně jeho projektil končí mimo hřiště.
03:24'
Zatím je to taková oťukávačka, oba dva gólmani si již sáhli na míček. Teď už jenom počkat, kdo otevře gólový účet jako první.
02:51'
Marek Beneš si zkušeně tělem pohlídal dotírajícího Ondřeje Firdu.
02:06'
Jiří Besta se dostal ke střele, jenže nebyla tak kvalitní jako od kapitána vítkovických juniorů Martina Ulmana, který táhne svůj celek k titulu.
01:41'
Na zemi leží otřesený Tomáš Sladký, který dostal naloženo od Jakuba Švejkovského.
01:29'
Pepa Rýpar drží balonek a přihrávkami oslovuje své spoluhráče.
00:01'
Úvodní buly vyhrál domácí Marek Beneš.
00:01'

Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Kafka) – Heřmanský, Švejkovský, Mühlfait, Svačinka, Ja. Kolísko, Marek Beneš – Komárek, Jiř. Kolísko, Wojnar – Slavík, Sládeček, O. Němeček – Meliš, Ullmann, Gašparík – Brautferger, Váňa, Švéda.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Hrubý, Firda, Sladký – Řezanina, Tokoš, Jan Šebesta – Vilím, Gál, Rýpar – Bräuer, Hájek, Hubálek – Delong, Besta.

Rozhodčí: František Pangerl a Jiří Šedivý.
Druhé utkání již bylo o něco vyrovnanější. Tatran ovšem v první třetině šel opět do dvougólového vedení. Střeleckou listinu odšpuntoval Filip Ullmann a o čtyři minuty slavil také Brautferger. V 15.minutě snížil na 1:2 Šebesta a dal domácím opět naději, jenže v 29.minutě zahrál skvělou standardní situaci Vítkovec, který si přenesl skvělý výkon i do druhého utkání. Vítkovice ovšem v třetí třetině předvedli parádní obrat, když v 45.minutě snížil Hájek a v 57.minutě vyrovnal skvělou střelou Adam Delong. V prodloužení se nic nestalo a tak šlo utkání do nájezdů. Zde se prosadil za hosty pouze Meliš, za Vítkovice se prosadil Delong, Jastřebský a parádní střelou Tokoš, který vyrovnal stav série na 1-1.
V prvním utkání skončilo velice překvapivým výsledkem, který byl ovšem naprosto zasloužený. Jako první se prosadili hostující Komárek s Vítovcem. V 21.minutě snížil stav utkání Lukáš Hájek, jenže poté přidal Tatran další tři branky. Nejprve Brautferger a poté dvakrát kapitán Marek Beneš. V 43.minutě snížil na 2:5 Lukáš Hubálek, nicméně Tatran opět vstřelil tři branky zásluhou Meliše, Svobody a Slavíka a slavil zaslouženou výhru 2:8. Konec utkání byl velice vyhrocený, dokonce v poslední sekundě dostal Hubálek pětiminutový trest.
Hezký den u sledování třetího zápasu play off Tipsport Superligy! Stav série je po prvních dvou utkání nerozhodný. Jak se budou celky prezentovat v třetím utkání? Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.