Anglická Championship -  ONLINE PŘENOS -  Fulham : Derby - 14. května 2018   20:45

Fulham
Fulham
47' Sessegnon  • 66' Odoi
2:0
(0:0)
Derby
Derby
Fulham
Bettinelli – Fredericks, Odoi, Ream, Targett (76. Kalas) – Johansen, McDonald, Cairney (90+1. Norwood) – Kamara, Mitrović, Sessegnon.
Button – Ayite, Fonte, Christie, Kalas, Norwood, Piazon.
Chris Kavanagh – Daniel Cook, Marc Perry
Craven Cottage, London
23 529 diváků
Derby
Carson – Keogh, Davies, Forsyth – Wisdom, Huddlestone, Johnson, Anya (67. Vydra) – Weimann, Lawrence (67. Palmer) – Jerome (75. Nugent).
Roos – Hanson, Ledley, Nugent, Palmer, Pearce, Vydra.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 23 529 diváků.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 10:13. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:8.
Je dobojováno a na Craven Cottage propuká obrovská radost, fanoušci slaví přímo na hrací ploše. Fulham po přestávce pokračoval v aktivní hře a byl brzy odměněn. Ve 47. minutě skóroval nekompromisní ranou Ryan Sessegnon a smazal tak ztrátu z prvního utkání. Tlak pokračoval a v 66. minutě se po rohovém kopu trefil Denis Odoi. Tento výsledek už domácím stačil k postupu a také jej zvládli i přes závěrečný nápor Derby udržet. Fulham tak může živit šanci na návrat do Premier League, čeká jej už pouze rozhodující duel ve Wembley, kde se 26. května postaví lepšímu z dua Aston Villa – Middlesbrough.
90+6'
90+6'
Na centr z pravé strany si naskočilo hned několik hráčů, nejvýše se dostal Keogh, jenže zakončil mimo a poté se jen zklamaně chytil za hlavu.
90+5'
McDonald posunul míč až k rohovému praporku u branky Derby, jeho spoluhráči jsou zatím připraveni v obraně proti případnému kontru.
90+4'
Marcus Bettinelli rozehru zdržel až přespříliš a rozhodčí mu za to ukázal žlutou kartu.
90+3'
Ten skončil u Vydry, jeho střela z pravé strany však prolétla kolem Bettinelliho branky.
90+2'
Rozehrál centrem, ten ale zpracovali hosté a Derby už vyráží do protiútoku.
90+2'
Nyní je tu dokonce přímý kop z levé strany, u míče je Norwood.
90+2'
Domácí vhazují u rohového praporku soupeře a samozřejmě s procedurou nikam nepospíchají.
90+1'
Druhé střídání Fulhamu, končí Tom Cairney, novou tváří je Oliver Norwood.
90'
Rozhodčí přidá šest minut!
89'
Hostující Weimann v přemíře snahy fauloval a místo zakončení tak nabídl míč Fulhamu.
89'
Mitrović byl na útočné polovině zcela osamocen, jeho hlavičkové sklepnutí tak skončilo u soupeře.
88'
Po rychlém přesunu zakončoval zpoza pokutového území Nugent, ale ani on netrefil Bettinelliho branku.
87'
Cairney neprošel levou stranou, míč skončil v zámezí. Hosté rychle vhazují.
86'
Derby v protiútoku, centr z levé strany odvrátil Odoi. Hosté se poté navíc dopustili faulu na Mitroviće.
85'
Sessegnon už možná mohl pálit, v celkem dobré pozici se ale rozhodl pro přihrávku a akci tím pokazil.
84'
Pokus o centr na Sessegnona byl hosty odvrácen, tohle ale Fulhamu vyhovuje, hraje se daleko od gólmana Bettinelliho.
83'
Fulham rozehrál rohový kop, hosté se ale celkem v poklidu ubránili.
82'
Už to vypadalo, že se Fredericks probije do vápna, při prokličkování ale narazil na přesilu a v rohu vápna přišel o míč.
81'
Johansen a jeho další střela. Z asi 22 metrů opět našel Carsonovu náruč.
80'
Domácí v další rychlé akci, Sessegnon si už nabíhal na centr z pravé strany, chvíli před ním ale odkopl na aut pozorný Keogh.
79'
Přes několik hráčů vystřelil Johansen, mířil ale přesně doprostřed branky, kde stál připravený Carson.
78'
A další žluté karty. Na domácí straně byl potrestán Kevin McDonald, na té hostující Kasey Palmer.
77'
Žlutou kartu za faul na Mitroviće dostal hostující Tom Huddlestone.
76'
Střídají i domácí, místo Matta Targetta bude hrát Tomáš Kalas.
76'
Střídat se bude i na domácí straně, čeká se na přerušení hry.
75'
Závěrečné střídání Derby, na lavičku odchází Cameron Jerome, zahraje si David Nugent.
74'
Na půlce si vybojoval míč domácí Aboubakar Kamara, hodlal si obloučkem obhodit gólmana, ale poté při jeho obíhání upadl. Vykoledování faulu mu ovšem nevyšlo, naopak za filmování dostal žlutou kartu.
72'
Carson musel vyběhnout ze své brány, aby byl u nakopávaného míče jako první a povedlo se mu to. Odkop sice nebyl z nejlepších, ale dostal hru dál od svého území.
71'
Po centru z pravé strany hlavičkoval Weimann, mířil ovšem nad Bettinelliho branku.
70'
Z následné standardní situace ale hráči Derby County nic nevytěžili.
69'
Hosté najednou musí pospíchat. Mají k dispozici roh a Palmer si na Bettinellim vyžádal míč opravdu důrazným způsobem. Odpovědí mu bylo bučení publika.
67'
Vzápětí následuje druhá výměna, končí Ikechi Anya, místo něj nastupuje Matěj Vydra.
67'
Hosté poprvé střídají, ze hřiště odchází Thomas Lawrence, přichází Kasey Palmer.
66'
Fulham právě vstřelil branku!
Bylo to ale s tečí, takže následoval roh. Na centr si nejvýše naskočil DENIS ODOI a poslal přesnou hlavičku ke vzdálenější tyči. Gólman Carson se za míčem pouze otočil, na zákrok neměl absolutně nárok! Fulham v tuto chvíli postupuje do finále play off.
65'
Fulham podnikl pěkný útok, zprava zakončoval Kamara, ale trefil pouze boční síť.
64'
Na centr z levé strany si nabíhal hostující Johnson, vysokou přihrávku si ale včas do svých rukavic stáhl pozorný Bettinelli.
62'
Žlutou kartu za sestřelení unikajícího soupeře dostal domácí Stefan Johansen.
60'
Mitrović je dnes při chuti, ale zatím mu nepřeje štěstí. Opět se obtočil kolem Daviese, nyní ale jeho křížná rána prolétla těsně vedle.
59'
Derby County se začíná osmělovat, buduje si zárodky šancí, obrana domácích je ale zatím zvládá zastavovat.
57'
A z něj už nic nebylo. Bettinelli v poklidu rozehrává z vlastní šestnáctky.
56'
Po rychlé akci a přihrávce Lawrence se do šance dostal Johnson, střelu z úhlu mu ale Bettinelli vyrazil na roh.
54'
Přetažený centr byl záhy vrácen do vápna, po vysokém centru se natahoval Mitrović, ale bylo to na něj nechytatelné.
53'
Fulham pokračuje v útoku, je tu rohový kop.
53'
Keogh je už na nohou, za chvíli se zapojí do hry a my můžeme pokračovat.
51'
Na trávníku nyní leží hostující Keogh, je potřeba lékařského ošetření. Máme tu tak krátkou pauzu.
50'
Mitrović centroval z pravé strany, jeho pas ale spoluhráče nenašel. Míč je u Carsona.
49'
Na stadionu rázem panuje ještě bouřlivější atmosféra, diváci ženou své oblíbence na další zteč.
47'
Domácí se dočkali a za své šance byli odměněni gólem. Po Targettově centru přišlo sklepnutí na RYANA SESSEGNONA, který poslal nekompromisní střelu pod břevno Carsonovy branky!
46'
Jako první se ve druhé půli představili v útoku hráči Derby, Lawrencovi ovšem nevyšlo zpracování míče a bylo po rodící se šanci.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:49.
Je za námi první půle, ve které si domácí Fulham vytvořil několik obrovských šancí, jenže všechny buď skončily mimo branku, nebo se povedeným zákrokem blýskl gólman Carson. Hosté mu mohou děkovat hlavně za zákrok proti Mitrovićově hlavičce zblízka, kterou vytlačil reflexivním zákrokem na brankové čáře. Do kabin se tak jde za stavu 0:0 a postupu do finále play off je tak blíže Derby County.
45+1'
45'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
44'
Carson nyní drží svůj tým nad vodou a udržuje těsný náskok z prvního utkání. Připsal si další úspěšný zákrok na brankové čáře, tentokrát proti Mitrovićově hlavičce.
43'
Fredericks na pravé straně neměl komu přihrát, tak se kličkou uvolnil a na Carsona vyslal opravdu štiplavou střelu. Gólman Derby vyškrábl na další roh.
42'
Z něj ale hráči Fulhamu nic nevytěžili a musí se rychle vracet do obrany před protiakcí soupeře.
41'
Bettinelli centr lapil do rukavic, ihned rozehrál a Fulham se dostal do rychlého kontru. Ten zakončil nepříjemnou střelou Kamara, Carson jeho tvrdou ránu vyrazil a jeden z obránců poté zahrál na roh.
40'
Faul na Jeromeho, Derby má k dispozici přímý kop. Bude to na centr, obrana už číhá ve vápně.
39'
Hra se nám přesunula na druhou stranu, Kamara vybojoval pro Fulham rohový kop.
38'
V útoku byli pro změnu hosté, střela z hranice pokutového území ale skončila v horních řadách za Bettinelliho brankou.
36'
Oj, domácí byli blizoučko vedení. Mitrović se po převzetí přihrávky obtočil kolem Daviese a vyslal prudkou ránu. Ta však skončila těsně vedle!
35'
No a při následné rozehrávce si dal Carson opravdu záležet na tom, aby nebyl příliš rychlý. No a publikum už na něj píská a bučí.
34'
Z velké dálky to zkusil Mitrović, jenže jeho pokus byl jak slabý, tak i nepřesný. Carson nemusel vůbec zasahovat.
32'
Na důrazném pohovoru u rozhodčího byl domácí McDonald, který se dopustil faulu při přechodu Derby do útoku. Obešlo se to zatím bez udělení žluté karty.
32'
Další akce Derby County vypadala lépe, jenže Lawrence si zbrzdil nepřesnou přihrávkou a vše završil nepřesnou střelou Johnson.
31'
Pokus Derby o rychlý přechod do útoku skončil kousek za půlkou, Fulham už vyráží do protiakce.
29'
Hosté vhazují na útočné polovině, nikam ale nepospíchají. Za současného stavu nemají důvod.
28'
To druhé nyní potvrdil Mitrović, jeho hlavičkový pokus totiž zamířil vedle Carsonovy branky.
26'
Fulham je při chuti, zakončení ale zatím trochu skřípe. Buď je slabé, nebo schází přesnost.
25'
Domácí předvedli rychlou narážečku a u hranice pokutového území napřáhl Johansen. Tvrdá rána se zatočila kousek od Carsonovy brány!
23'
Jerome si naběhl do šestnáctky Fulhamu a byl snad jen půlkrok od toho, aby uklidil míč do branky. Po tvrdém, ale čistém zákroku se k tomu ale nedostal.
21'
Následný rohový kop pouze neškodně prolétl pokutovým územím a skončil na druhé straně v zámezí.
20'
Na druhé straně už přilétal centr na malé vápno a bránící Fredericks jen tak tak zvládl odvrátit míč na rohový kop.
20'
Mitrović si narazil míč se Sessegnonem a vystřelil z první. Opět to ale byl bez potřebné razance a Carson neměl velké problémy se zákrokem.
19'
Trochu riskantní rozehrávka domácího brankáře, Bettinelli ale nakonec Frederickse našel a Fulham mohl posunout hru směrem kupředu.
17'
Na hranici šestnáctky si šteloval míč na střelu Cairney, chvíle prodlení ale obraně Derby stačila k přistoupení a zblokování střely.
16'
Další roh pro domácí tým, nízký centr byl ovšem odvrácen ještě před vápnem. Tohle nebyla povedená rozehrávka.
14'
Faul domácího Kamary, je tu přímý kop pro Derby. Uvidíme centr z levé strany.
14'
Johansen možná prováhal nejlepší okamžik pro střelu z hranice pokutového území a posunul si míč kousek doprava. A tam už zaúřadovala obrana Derby.
12'
Pokračuje svižný fotbal, oba týmy se nesnaží o zákopovou válku, ale jdou do toho pěkně ofenzivně.
10'
Daviese na druhé straně ubránil Mitrović a celou akci pak svým zákrokem ukončil gólman Bettinelli.
9'
Standardku už Derby vyřešilo a hraje se zase mimo pokutové území, bíže u středu hřiště.
8'
Roh si dali i hosté, ten jim ovšem moc nevyšel a naopak z toho byl rychlý brejk Fulhamu tři na jednoho. Akce skončila u Sessegnona, jehož střelu vytlačil Carson na roh!
7'
Vzájemný střet skončil docela bolestivě a to hlavně pro gólmana, oba hráči se ale objali, vše bylo nezaviněné a v rámci boje.
6'
A najednou tu byl výpad hostů. Zprava centroval Lawrence, hledal nabíhajícího Weimanna, jako první byl u míče ale gólman Bettinelli.
5'
Fulham se do utkání pustil s velkou vervou, ví, že musí dotahovat ztrátu z prvního utkání a dát gól co nejdříve by tento klub nakoplo ještě víc.
4'
Centr mířil do prostoru malého vápna, Huddlestone jej zvládl vyhlavičkovat do pro derby bezpečnějších míst.
3'
Za obranu Derby se už už dostával Mitrović, v poslední chvíli mu skluzem ukopl míč na roh Davies.
2'
O pár vteřin později se ke střele dostal Cairney, jeho střele po zemi ale scházela razance a Carson si připsal snadný zákrok.
2'
Domácí podnikli první útočný výpad, z pravé strany měl přijít centr na Kamaru, ten byl ale zablokován.
1'

Fulham FC: Bettinelli – Fredericks, Odoi, Ream, Targett – Johansen, McDonald, Cairney – Kamara, Mitrović, Sessegnon.
Náhradníci: Button – Ayite, Fonte, Christie, Kalas, Norwood, Piazon.

Derby County: Carson – Keogh, Davies, Forsyth – Wisdom, Huddlestone, Johnson, Anya – Weimann, Lawrence – Jerome.
Náhradníci: Roos – Hanson, Ledley, Nugent, Palmer, Pearce, Vydra.

Rozhodčí: Chris Kavanagh – Daniel Cook, Marc Perry.
Oba týmy nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne!
Zápas na Craven Cottage začne ve 20:45, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Chris Kavanagh, kterému budou na pomezí pomáhat Daniel Cook a Marc Perry.
První duel

Do dvojutkání vstoupili lépe hráči Derby County, kteří využili domácí prostředí k těsné výhře 1:0 a mají tak o něco blíže k postupu do finále a případnému postupu mezi anglickou elitu. Jedinou branku utkání vstřelil ve 34. minutě Jerome. Bavit se o postupu je ale ještě brzo, před oběma týmy je ještě odveta.

Derby County – Fulham FC 1:0 (1:0)

Branky: 34. Jerome
Žluté karty: 77. Weimann, 86. Johnson – 85. Johansen
Rozhodčí: Roger East – Constantine Hatzidakis, Adrian Holmes

Derby County: Carson – Wisdom, Keogh, Davies (C), Forsyth – Huddlestone, Johnson – Lawrence, Vydra (68. Anya), Weimann (90. Hanson) – Jerome (68. Nugent).

Fulham FC: Bettinelli – Fredericks, Odoi, Ream, Targett – Cairney (C), McDonald, Johansen (88. Norwood) – Ayité (76. Piazon), Mitrović, Sessegnon (76. Kebano).
Dobrý večer u odvetného utkání play off anglické Championship. Společně se podíváme na duel mezi týmy Fulham FC a Derby County.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.