Anglická Championship -  ONLINE PŘENOS -  Derby : Middlesbrough - 1. ledna 2019   16:00

Derby
Derby
2' Wilson
1:1
(1:0)
Middlesbrough
53' Hugill
Derby
Carson – Bogle, Keogh (C), Tomori, Wisdom – Wilson (50. Huddlestone), Evans (77. Nugent), Mount – Waghorn (69. Holmes), Marriott, Jozefzoon
Roos – Bryson, Holmes, Huddlestone, Lowe, Nugent, Pearce
Jones – Matthews, Hodskinson
Pride Park
Randolph – Fry, Ayala, Flint, Friend (C) – Howon, Bešić, Clayton, Wing, Saville (71. Downing) – Hugill (87. Assombalonga)
Lonergan – Assombalonga, Batth, Gestede, McNair, Tavernier

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:12.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Middlesbrough pokračovalo v aktivitě také v úvodu druhého poločasu, za což si zasloužilo vyrovnávací branku. Hosté dokonce nebyli daleko od druhé branky, avšak výborně zasáhl brankář Carson. Derby se dlouhou dobu herně hledalo, nejlepší momenty přišly v koncovce utkání, avšak ani brankář Randolph se nenechal podruhé prostřelit.
90+5'
90+4'
Derby je i nadále na polovině soupeře, nicméně další branky se zřejmě už nedočkáme.
90+3'
Wing si nakonec pomohl nedovoleným zákrokem, Derby tak bude zahrávat standardní situaci.
90+2'
Posléze Keogh přenášel hru na volného Holmese, který pro změnu našel Huddlestonea, jenž u autové čáry oslovil čekajícího Nugenta.
90+1'
Carson ihned přihrávkou oslovit naběhnuvšího Tomoriho, který se s míčem dostal ke středovému kruhu. Derby výrazně sevřelo svého soupeře.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Na světelné tabuli stále svítí nerozhodný výsledek, počítat můžeme s nastaveným časem.
88'
Middlesbrough přečkalo kritický moment, domácí jsou s míčem i nadále na útočné polovině. V tuto chvíli rozjíždí kombinaci záložník Mount.
87'
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Jordan Hugill, přichází Britt Assombalonga.
86'
Nyní následovala celá řada nepřesností, po kterých se k míči dostal domácí Mount, který přihrál pod sebe na Nugenta, jehož rána směřovala doprostřed.
83'
Hra se nám celkem uklidnila, Randolph si připravuje odkop od své branky. Ten zřejmě zamíří na hlavu Hugilla, který je dnes velmi aktivní.
82'
U postranní čáry to hravě zvládl domácí Bogle, který si navíc došel pro nedovolený zákrok. Dalekonosný nákop ale sebral ze vzduchu Ayala.
81'
Z druhé vlny se ještě dostal k zakončení Huddlestone, kterému rána celkem sedla. I přesto se míč nakonec dokutálel vedle svatyně.
80'
Derby zahrávalo rohový kop z levé strany. Centr směřoval do malého vápna, kam přispěchal brankář Randolph, který vybojoval míč před sebe.
79'
Nekompromisní nákop na druhou stranu předvedl domácí Keogh, který ale našel pouze kopačku soupeře. Posléze se Hugill málem dostal do zakončení.
78'
Hugill dokázal špičkou kopačky přiťuknout Claytonovi, který posléze přenesl hru k levé autové čáře, kde to ale herně nezvládl obránce Batth.
77'
Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází George Evans, přichází David Nugent.
76'
Jenomže i tak se hosté dostali až k šestnáctce, kde Howson nepřelstil Wisdoma. Na opačné straně si obrannou povinnost splnil Ayala.
75'
Hostující brankář si dával s rozehrávkou od své branky celkem načas, u sudího mu to ale prošlo. Na jeho nabídku jako první reagoval Marriott.
74'
Derby rozehrálo volný kop nakrátko, načež to z velké vzdálenosti zkusil Bogle. Jeho rána nebyla vůbec dobrá, Randolph tak nezasahoval.
73'
Přenesení hry směřovalo na pravou stranu, kde se nacházel Howson. Toho ale dokázal předskočit jeden z protihráčů, načež žlutou vyfasoval Bešić.
72'
Friend si nevěřil na průnik kolem autové čáry, místo toho přihrál vedle stojícímu Batthovi, který celkem dlouho váhá s rozehrávkou.
71'
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází George Saville, přichází Stewart Downing.
70'
Nyní se na útočnou polovinu dostal domácí Jozefzoon, který ale na hranici šestnáctky narazil do Ayaly. Hosté to zkouší rychlým protiútokem.
69'
Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází Martyn Waghorn, přichází Duane Holmes.
68'
Přetahovanou o míč lépe zvládl domácí celek, který posléze zapojil do kombinace také Carsona. Konečně se Derby herně trochu probralo.
64'
Domácí se dostali přes přehuštěný střed, následně si Wisdom přehodil míč na pravou nohu, načež přízemní dělovka od Jozefzoona skončila u Ayaly.
63'
Nyní na zemi skončil domácí Bogle, přičemž si nedovoleným zákrokem pomohl Saville. Derby se bude moci dostat na druhou stranu.
62'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry. Middlesbrough je i po vyrovnávací brance aktivnější, domácí hráči mají velké problémy s přechodem do útoku.
61'
Kousek za polovinou hrací plochy zakročil hostující Howson, od kterého šel míč za autovou čáru. I tentokráte se k jeho provedení dostane Wisdom.
60'
Tentokráte se do vzduchu dostával Friend, kterému se hlavička moc nepodařila. Carson zasahovat nemusel, nyní bude vykopávat.
59'
Marriott se marně dožadoval odpískání nedovoleného zákroku, hlavní sudí ale píská ve prospěch Middlesbrough. Batth okamžitě rozehrál do strany.
58'
Před malým momentem se Wing pokoušel v šestnáctce najít Ayalu, což se také podařilo. Druhý jmenovaný ale zakončil kousek nad břevno.
57'
Derby se na malý moment dostalo s míčem na útočnou polovinu. Marriott o něj hodně rychle přišel, soupeř to zkouší pozvolnou kombinací.
56'
Pravý obránce Bogle měl u autové čáry celkem velké problémy s napadáním protihráčů, nakonec to ale zvládl konstruktivní rozehrávkou.
55'
Middlesbrough mohlo jít do vedení! Po standardní situaci se sám před brankou zjevil jeden z hráčů hostujícího celku, avšak Carson zakročil hrudí.
54'
Nutno dodat, že si hostující celek vyrovnávací trefu opravdu zasloužil. Poslední minuty byl totiž jasně lepší, nyní bude zahrávat standardku.
53'
Middlesbrough právě vstřelil branku!
Jenomže tu máme zaslouženou vyrovnávací branku! Friend si narazil se Savillem, načež si na pohotový centr naskočil JORDAN HUGILL, který nekompromisní hlavičkou zamířil k zadní tyči. Carson se za tímto pokusem pouze ohlédl.
52'
Nakonec se k míči postavil Saville, kterému se centr levačkou vůbec nezdařil. Centr včas zastavil Tomori, který odpálil míč daleko do zámezí.
51'
Na opačné straně budeme sledovat standardní situaci. Middlesbrough bude zahrávat volný kop zhruba pětadvacet metrů od branky soupeře.
50'
Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází Harry Wilson, přichází Tom Huddlestone.
49'
Jenomže Wilson zřejmě nebude moci pokračovat ve hře. Na scénu opět přispěchal lékařský personál, který se okamžitě dal do ošetřování.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu to po levém křídle zkoušel Wisdom, který se ale k centru nedostal. Pochvalu si zaslouží hostující Fry.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl jedinou branku, o kterou se už ve druhé minutě postaral domácí Wilson. Posléze jsme sledovali celkem vyrovnanou podívanou, přičemž mírně aktivnější byli hosté, kteří si vytvořili celou řadu rohových kopů. Middlesbrough se prozatím k vyrovnávací brance nedostalo, nicméně do konce zápasu zbývá ještě celý druhý poločas.
45+5'
45+4'
Žlutou kartu dostává George Saville (Middlesbrough FC).
45+3'
První poločas se spíše jen dohrává, další branku v něm zřejmě už neuvidíme.
45+2'
Domácí zůstali s míčem u rohového praporku, kde vhazoval Bogle. Krátce poté to Evans zkoušel kolmicí, která ale nebyla přesná.
45+1'
Také Derby zahrávalo volný kop, který byl rozehrán nakrátko. Z pravé strany centroval Marriott, který našel pouze prvního protihráče.
45'
První poločas bude nastaven o čtyři minuty.
44'
Sledovali jsme odkop od domácí branky, přičemž Carson vykopával na Bogleho. Ten prodloužil za sebe, kde se jako první dostal k míči Fry.
43'
Wisdom se ujal autového vhazování z levé strany. Jeho nabídka přinesla pouze ztrátu míče, kterou ale posléze dokázal odvrátit Tomori.
40'
Hra je opět přerušena, tentokráte se na zemi ocitl domácí Tomori. O nic vážného se nejednalo, Derby okamžitě rozehrálo volný kop.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Hosté si přichystali standardku z velice nebezpečné vzdálenosti. Přihrávka na Savilleho přinesla tvrdé zakončení, které směřovalo pouze do zdi.
37'
Už se ale opět pokračuje ve hře, domácí hráči sportovně odevzdali míč svému soupeři. Momentálně se o rozehrávku stará Randolph.
36'
Aby toho nebylo málo, tak se opět nehraje. Na zemi se totiž ocitl domácí Keogh, který si odnesl drobný šrám z předchozího souboje.
35'
Dalekonosný nákop se snášel k pravé autové čáře, kde se jako první dostal k míči Fry, který zapojil do kombinace brankáře Randolpha.
34'
Jenomže po jednom ze soubojů skončil na zeleném pažitu Waghorn, který se ale zdá být v pořádku. Může se tak pokračovat ve hře.
33'
Mezitím soupeř zahrával další rohový kop. tentokráte z pravé strany. Saville to zkoušel cvičeným signálem, ve vzduchu ale zakročil Mount.
32'
Na hrací plochu skutečně přispěchal lékařský personál, který si vzal střelce jediné branky do péče. Následně Wilson musel opustit hrací plochu.
31'
Hosté se rozhodli rozehrát nakrátko, což přináší přízemní kombinaci. Mezitím se na zemi ocitl domácí Wilson, který si vyžádal ošetření.
30'
Na druhé straně si nepohlídal náběh za obranu Wilson, což posléze potvrdil také opakovaný záběr. Randolph tak bude vykopávat od své branky.
29'
Middlesbrough zahrávalo další rohový kop, na který si i tentokráte naskakoval Friend. Před hostujícím obráncem ale dokázal zakročit Carson.
24'
Levý křídelník kroutil míč směrem od branky, naskakující Friend ale nevyprodukoval žádnou důraznou hlavičku. Carson bude vykopávat.
23'
Obrannou povinnost si nyní splnil domácí Wisdom, který zakročil za cenu rohové kopu. Úvodní rohový kop obstará hostující Saville.
22'
Hosté dokonce zahrávali standardku z velké vzdálenosti. Vzdušná nabídka našla Keogha, který přihrál na kopačku Frienda, který zakončil nad branku.
21'
Máme za sebou něco málo přes dvacet minut, zatím jsme se dočkali jediné branky. Middlesbrough v posledních minutách výrazně vyrovnalo hru.
20'
Dalekonosný pas se snášel na hlavu Hugilla, který dokázal prodloužit za sebe. Tam ale číhal pozorný Wisdom, který si počínal v rámci pravidel.
19'
Na útočné polovině jsme sledovali krátkou kombinaci Derby. Poté se do ní zapojil také Tomori, který ale nedokázal přenést hru na Jozefzoona.
18'
Nedovolený zákrok tentokráte vytasil hostující Howson, který poslal k zemi Tomoriho. K rozehrávce se staví sám brankář Carson.
17'
Derby si pohrávalo s míčem na vlastní polovině, do práce se dostala kompletní obranná čtveřice. Middlesbrough se snaží napadat rozehrávku.
16'
Posléze u postranní čáry musel zasahovat Jozefzoon, který za sebe nepustil přihrávku na Howsona. Hosté tak budou opět vhazovat.
15'
Za volným míčem se řítil právě Wilson, který ho ale nedokázal zastavit na hrací ploše. Budeme sledovat odkop od branky Middlesbrough.
14'
Nakonec to sám na sebe vzal Wilson, který to zkoušel přímo na bránu. Jeho pokus nebyl zrovna přesný, Randolph nemusel zasahovat.
13'
Jozefzoon si za pokutovým územím hledal střeleckou pozici, nakonec ho ale zastavila dvojice protihráčů. Derby si i přesto vybojovalo standardku.
12'
Po levém křídle si to namířil domácí Wisdom, který si narazil s Mountem, načež jeho centrovaná nabídka pouze prosvištěla šestnáctkou.
11'
Fry vhazoval od pravé postranní čáry. Jako adresáta si vybral Ayalu, který byl faulován. Nedovoleným zákrokem si pomohl napadající Jozefzoon.
10'
Domácí se celkem pohodlným způsobem dostali na druhou stranu, kde ale číhal blok protihráčů. Navíc si hraničním zákrokem pomohl Clayton.
9'
Posléze si to Keogh nechtěl komplikovat, proto přihrával vedle stojícímu Tomorimu, který si pro změnu počkal na náběh Mounta.
8'
I posléze si s míčem zahrál domácí brankář, který ho nekompromisně poslal na druhou stranu, kde v souboji o míč neuspěl Waghorn.
7'
Derby zkusilo zaútočit středem hrací plochy. Evans si tento záměr nakonec rozmyslel, z jeho kopačky putovala zpětná přihrávka na Carsona.
6'
Následně si to po levém křídle namířil Saville, který ale nevybojoval ani autové vhazování. Naopak se k provedení autu staví domácí Bogle.
5'
Middlesbrough vhazovalo od pravé autové čáry. Fry si jako adresáta vybral Howsona, který se ale u postranní lajny nedostal přes dvojici protihráčů.
4'
Ihned poté se k rozehrávce dostal hostující Ayala, který zkoušel na druhé straně najít Hugilla, před kterým ale vzorně zakročil Tomori.
3'
Hned v úvodu utkání se k míči dostal hostující Friend, který raději zahrál za cenu autového vhazování. K němu se okamžitě postavil Bogle.
2'
Derby County právě vstřelilo branku!
Tak to bylo hodně rychlé! Průniková přihrávka našla Marriotta, který okamžitě vyprodukoval nahrávku mezi obránce na HARRYHO WILSONA, jehož tvrdá rána směřovala k přední tyči, kam se Randolph natahoval zcela marně.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Derby County: Carson – Bogle, Keogh (C), Tomori, Wisdom – Wilson, Evans, Mount – Waghorn, Marriott, Jozefzoon
Náhradníci: Roos – Bryson, Holmes, Huddlestone, Lowe, Nugent, Pearce

Middlesbrough FC: Randolph – Fry, Ayala, Flint, Friend (C) – Howon, Bešić, Clayton, Wing, Saville – Hugill

18.08.15 Derby – Middlesbrough 1:1
Dnešní utkání zřejmě nemá favorita. Derby se totiž nachází na průběžné šesté pozici, přičemž Middlesbrough okupuje pátou pozici. Domácí celek ztrácí na svého dnešního soupeře pouze lepší skóre, což by se po tomto utkání mohlo změnit. Derby County v minulém kole zvládlo těžký souboj s druhým Norwichem, který nakonec podlehl poměrem 3:4. Také hráči Middlesbrough zvládli utkání v rámci minulého kola, avšak proti sobě měli o poznání lehčího soupeře. Poslední Ipswich si dle očekávání neodvezl ani bod, na hřišti Middlesbrough totiž prohrál výsledkem 0:2. Derby County má lepší ofenzívu, avšak defenzivní činnost hraje do karet Middlesbrough, které má navíc nejlepší obranu v celé lize.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Anglická Championship má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Derby County a Middlesbrough FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.